111 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság 2018/2019

AKTUÁLIS HETI MÉRKŐZÉSEK:

3. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

NKE-DMSE - 2018. november 12.

ELTE-BEAC - Nyíregyházi ESE - 2018. november 12.

Férfi Nyugati Csoport:

Veszprémi Egyetemi SC – BME-SMAFC - 2018. november 12.

PTE PEAC – Szombathelyi ESE - 2018. november 12.

PTE-EMES Petőfi SE - Közgáz SC és DSK - 2018. november 12.

Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - SMAFC  - 2018. november 13.

Női Keleti Csoport:

EKE EVSI - Miskolci Egyetem - 2018. november 13.

Női Nyugati Csoport:

NKE-Csata - Közgáz SC és DSK - 2018. november 12.

Széchenyi Kosárlabda Akadémia – PTE-EMES Petőfi SE - 2018. november 13.

PTE-PEAC – SZOESE - 2018. november 14.

_____________________________________________________________________________________

2. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

Nyíregyházi ESE – TFSE - 2018. november 5.

Eger-ELTE - 2018. november 5.

Szeged-DMSE - 2018. november 5.

Férfi Nyugati Csoport:

SZOESE-PTE - 2018. november 5.

Női Nyugati Csoport:

SZOESE-PTE - 2018. november 5.

Női Keleti Csoport:

TFSE-Eger - 2018. november 5.

MEAFC-ELTE - 2018. november 5.

Szegedi RSC–NYESE - 2018. november 6.

1. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

ELTE-BEAC - Debreceni Egyetem - október 29.

NKE SE - Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület  - október 29.

TFSE-Eger férfi - október 29.

DMSE-MEAFC férfi - október 30.

Férfi Nyugati Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

PTE PEAC - BME MAFC - október 29.

Veszprémi Egyetemi SC – Szombathelyi Egyetemi SE - október 29.

Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - Közgáz SC és DSK - október 30.

PTE-EMES Petőfi SE - SMAFC - október 30.

Női Nyugati Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

Közgáz - PTE-EMES Petőfi SE - október 29.

NKE-Csata - Széchenyi Kosárlabda Akadémia - október 29.

PTE-PEAC - BME-MAFC - október 29.

Női Keleti Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

ELTE BEAC-TFSE - október 29.

Nyíregyházi ESE – Debreceni Egyetem- október 30.

Mérkőzések időpontjai:

Férfi Keleti Csoport

Férfi Nyugati Csoport

Női Keleti Csoport

Női Nyugati Csoport

Banner
Banner
Banner
Támogatóink