112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság 2018/2019

AKTUÁLIS HETI MÉRKŐZÉSEK:

14. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

NKE SE - Debreceni Egyetem - 2019. február 6.

TFSE–ELTE BEAC Kosárlabda - 2019. március 11.

EKE Eger – Debreceni Medikus SE - 2019. március 11.

Női Keleti csoport:

MEAFC-DEAC - 2019. március 13.

________________________________________________________________________________

13. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

DEAC-Debreceni Medikus SE - 2019. február 05. 

ELTE-BEAC – Miskolci Egyetem - 2019. március 4.

Szegedi RSC–EKE Eger - 2019. március 4.

NKE SE - TFSE - 2019. március 5.

Férfi Nyugati Csoport:

Mosonmagyaróvár SZE – PTE-EMES Petőfi SE -2019. február 5.

________________________________________________________________________________

12. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

Nyíregyházi ESE– ELTE-BEAC - 2019. február 25.

Miskolci Egyetem – TFSE - 2019. február 25.

Szegedi RSC–Debreceni Egyetem - 2019. február 25.

DMSE- NKE – 2019. február 26.

________________________________________________________________________________

11. forduló mérkőzései:

Női Nyugati Csoport:

NKE-CSATA - SzOESE - 2019. március 11.

PTE-EMES PETŐFI SE -  BME-MAFC - 2019. március 11. 

PTE-PEAC – SZKA GYŐR - 2019. március 13.

Női Keleti Csoport:

ELTE-BEAC - Szegedi RSC - 2019. március 11.

Nyíregyházi ESE – Miskolci Egyetem MEAFC - 2019. március 12.

Férfi Keleti Csoport:

NKE SE - Miskolci Egyetem MEAFC - 2019. február 18.

ELTE-BEAC –EKE Eger KOK - 2019. február 18.

TFSE–Nyíregyházi Egyetemi SE - 2019. február 18.

Debreceni Medikus SE-Szegedi RSC - 2019. február 19.

Férfi Nyugati Csoport:

PTE PEAC – KÖZGÁZ SC ÉS DSK - 2019. március 11.

PTE-EMES PETŐFI SE - BME-MAFC - 2019. március 12.

Veszprémi Egyetemi SC – SMAFC - 2019. március 12.

Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem – SZOESE - 2019. március 12.

________________________________________________________________________________

10. forduló mérkőzései:

Női Keleti Csoport:

TFSE-NYÍREGYHÁZI EGYETEM SE - 2019. március 4.

Debreceni Egyetem – ELTE BEAC - 2019. március 4.

Miskolci Egyetem – EKE EVSI - 2019. március 5.

Női Nyugati Csoport:

SzoESE - PTE-PEAC - 2019. március 4.

PTE-EMES PETŐFI SE - SZÉCHENYI KA  - 2019. március 5.

Férfi Keleti Csoport:

Nyíregyházi ESE – NKE SE - 2019. február 11.

DEAC – ELTE BEAC - 2019. február 11.

Miskolci Egyetem - Debreceni Medikus SE - 2019. február 12.

EKE Eger–TFSE - 2019. március 12.

Férfi Nyugati Csoport:

SzoESE – PTE PEAC - 2019. január 21.

Közgáz - PTE-EMES Petőfi SE – 2019. március 4.

SMAFC – Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - 2019. március 4.

BME-MAFC–Veszprémi Egyetemi SC  - 2019. március 5.

____________________________________________________________________________________

9. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

Szegedi RSC–TFSE - 2019. február 04.

EKE Eger - Debreceni Egyetem - 2019. február 04.

Nyíregyházi ESE – Miskolci Egyetem - 2019. március 11.

NKE SE - ELTE-BEAC - 2019. március 13.

Férfi Nyugati Csoport:

PTE-EMES Petőfi SE - Szombathelyi Egyetemi SE - 2019. január 29.

Veszprémi Egyetemi SC-Közgáz SC és DSK - 2019. február 25.

Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem–BME MAFC - 2019. február 26.

PTE PEAC – SMAFC - 2019. február 26.

Női Keleti Csoport:

ELTE-BEAC - Miskolci Egyetem - 2019. február 25.

EKE EVSI –TFSE - 2019. február 26.

Nyíregyházi ESE – SZEGED RSC - 2019. február 27.

Női Nyugati Csoport:

NKE-CSATA - BME-MAFC - 2019. február 25.

PTE-PEAC – KÖZGÁZ SC ÉS DSK - 2019. február 25.

PTE-EMES PETŐFI SE - SZOESE - 2019. február 26.

____________________________________________________________________________________

8. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

ELTE-BEAC - Szegedi RSC - 2019. január 28.

Nyíregyházi ESE – Debreceni Egyetem - 2019. január 28.

TFSE–Debreceni Medikus SE -  2019. január 28.

Miskolci Egyetem - EKE Eger - 2019. január 29.

Férfi Nyugati Csoport:

SzoESE-Veszprémi Egyetemi Sport Club - 2019. február 18.

SMAFC-PTE-EMES Petőfi SE - 2019. február 18.

Közgáz - Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - 2019. február 18.

BME-MAFC - PTE-PEAC - 2019. február 19.

Női Keleti Csoport:

TFSE - ELTE BEAC - 2019. február 18.

DEAC - Nyíregyháza - 2019. február 18.

Szeged – EKE - 2019. február 20.

Női Nyugati Csoport:

BME MAFC - PTE - 2019. február 18.

PTE-EMES Petőfi SE - Közgáz SC és DSK - 2019. február 19.

Széchenyi Kosárlabda Akadémia - NKE-Csata - 2019. február 20.

____________________________________________________________________________________

7. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

DEAC - MEAFC - 2018. december 10.

Szegedi RSC – NKE SE - 2018. december 10.

EKE Eger KOK SE - Nyíregyházi Egyetem 2018. december 10.

Debreceni Medikus SE - ELTE BEAC - 2018. december 11.

Férfi Nyugati Csoport:

Veszprémi Egyetemi SC – PTE-EMES Petőfi SE - 2019. február 11. 

PTE PEAC – Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - 2019. február 11.

SZOESE – SMAFC - 2019. február 12.

BME-MAFC–Közgáz SC és DSK - 2019. február 12.

Női Keleti Csoport:

ELTE-BEAC - EKE EVSI - 2019. február 11.

Szegedi RSC–TFSE - 2019. február 11.

Debreceni Egyetem – Miskolci Egyetem - 2019. március 7.

Női Nyugati Csoport:

BME-MAFC - Közgáz - 2019. február 11.

PTE-EMES Petőfi SE - PTE-PEAC - 2019. február 12.

Széchenyi Kosárlabda Akadémia – SZOESE - 2019. február 13.

____________________________________________________________________________________

6. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

Nyíregyházi Egyetem—Debreceni Medikus Sportegyesület - 2018. december 3. 

TFSE—Debreceni Egyetem - 2018. december 3. 

NKE SE - EKE-Eger KOK - 2018. december 3.

Miskolci Egyetem - Szegedi RSC - 2019. február 13.



Férfi Nyugati Csoport:

Veszprémi Egyetemi SC – PTE-PEAC - 2019. február 4.

SMAFC – Közgáz SC és DSK - 2019. február 4.

SZOESE – BME-MAFC - 2019. február 6.

Női Keleti Csoport:

Nyíregyházi ESE – ELTE- BEAC - 2019. február 4.

Debreceni Egyetem – TFSE - 2019. február 4.

Miskolci Egyetem - Szegedi RSC - 2019. február 6.

Női Nyugati Csoport:

Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - BME-MAFC - 2019. február 4.

PTE-EMES Petőfi SE - NKE-Csata - 2019. február 5.

Széchenyi Kosárlabda Akadémia – Közgáz SC DSK - 2019. február 6.

____________________________________________________________________________________

5. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

Szegedi RSC - Nyíregyházi Egyetem - 2018. november 26. 

ELTE BEAC - TFSE - 2018. november 26.

Debreceni Egyetem - NKE SE - 2018. november 26. 

Debreceni Medikus Sportegyesület - EKE Eger - 2018. november 27.


Férfi Nyugati Csoport:

Közgáz SC és DSK - SzOESE - 2018. november 26. 

PTE PEAC - PTE-EMES Petőfi SE - 2018. november 26.

Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - Veszprémi Egyetemi SC - 2018. november 27. 

BME MAFC - SMAFC - 2018. november 27.


Női Keleti Csoport:

Szegedi RSC - Debreceni Egyetem - 2018. november 26.

EKE EVSI - Nyíregyházi Egyetem - 2018. november 27.

Miskolci Egyetem - TFSE - 2018. november 28.


Női Nyugati Csoport:

PTE-PEAC - NKE-Csata - 2018. november 26.

Közgáz SC és DSK - SzOESE - 2018. november 26. 

BME-MAFC - Széchenyi Kosárlabda Akadémia - 2018. november 26. 

____________________________________________________________________________________

4. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

TFSE - NKE SE - 2018. november 19.

EKE Eger - Szegedi RSC - 2018. november 20.

Debreceni Medikus Sportegyesület - Debreceni Egyetem - 2018. november 20.

Miskolci Egyetem - ELTE BEAC - 2018. november 20.


Férfi Nyugati Csoport:

Közgáz SC és DSK - PTE PEAC - 2018. november 19.

SMAFC - Veszprémi Egyetemi SC - 2018. november 19.

PTE-EMES Petőfi SE - BME MAFC - 2018. november 20.

SzOESE - Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - 2018. november 21.

Női Keleti Csoport:

Miskolci Egyetem - Nyíregyházi Egyetem - 2018. november 19.

Debreceni Egyetem - EKE EVSI - 2018. november 19.

Szegedi RSC – ELTE BEAC - 2018.  december 11.


Női Nyugati Csoport:

SzOESE - NKE-Csata - 2018. november 19.

BME-MAFC - PTE-EMES Petőfi SE - 2018. november 19.

Széchenyi Kosárlabda Akadémia - PTE-PEAC - 2018. november 21. 


____________________________________________________________________________________

3. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

NKE-DMSE - 2018. november 12.

ELTE-BEAC - Nyíregyházi ESE - 2018. november 12.

Debreceni Egyetem - Szegedi RSC - 2018. december 17.

TFSE - Miskolci Egyetem -  2019. január 7.

Férfi Nyugati Csoport:

Veszprémi Egyetemi SC – BME-SMAFC - 2018. november 12.

PTE PEAC – Szombathelyi ESE - 2018. november 12.

PTE-EMES Petőfi SE - Közgáz SC és DSK - 2018. november 12.

Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - SMAFC  - 2018. november 13.

Női Keleti Csoport:

EKE EVSI - Miskolci Egyetem - 2018. november 13.

Nyíregyházi ESE – TFSE - 2018. december 3.

Női Nyugati Csoport:

NKE-Csata - Közgáz SC és DSK - 2018. november 12.

Széchenyi Kosárlabda Akadémia – PTE-EMES Petőfi SE - 2018. november 13.

PTE-PEAC – SZOESE - 2018. november 14.


____________________________________________________________________________________

2. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport:

Nyíregyházi ESE – TFSE - 2018. november 5.

Eger-ELTE - 2018. november 5.

Szeged-DMSE - 2018. november 5.

Férfi Nyugati Csoport:

SZOESE-PTE - 2018. november 5.

Közgáz - Veszprémi ESC - 2018. december 3.

SMAFC - PTE-PEAC -  2018. december 3.

BME MAFC - Mosonmagyaróvár SZE - 2018. december 4.

Női Keleti Csoport:

TFSE-Eger - 2018. november 5.

MEAFC-ELTE - 2018. november 5.

Szegedi RSC–NYESE - 2018. november 6.

Női Nyugati Csoport:

SZOESE-PTE - 2018. november 5.

BME MAFC - NKA-Csata - 2018. november 5.

Közgáz - PTE-PEAC - 2018. december 10.

____________________________________________________________________________________

1. forduló mérkőzései:

Férfi Keleti Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

ELTE-BEAC - Debreceni Egyetem - október 29.

NKE SE - Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület  - október 29.

TFSE-Eger férfi - október 29.

DMSE-MEAFC férfi - október 30.

Férfi Nyugati Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

PTE PEAC - BME MAFC - október 29.

Veszprémi Egyetemi SC – Szombathelyi Egyetemi SE - október 29.

Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem - Közgáz SC és DSK - október 30.

PTE-EMES Petőfi SE - SMAFC - október 30.

Női Nyugati Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

Közgáz - PTE-EMES Petőfi SE - október 29.

NKE-Csata - Széchenyi Kosárlabda Akadémia - október 29.

PTE-PEAC - BME-MAFC - október 29.

Női Keleti Csoport mérkőzéseinek beszámolói:

ELTE BEAC-TFSE - október 29.

Nyíregyházi ESE – Debreceni Egyetem- október 30.

EKE EVSI - Szeged RSC - november 20.

Mérkőzések időpontjai:

Férfi Keleti Csoport

Férfi Nyugati Csoport

Női Keleti Csoport

Női Nyugati Csoport

Banner
Banner
Banner
Támogatóink