111 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Judo MEFOB 2016/2017

A verseny időpontja:    
2016. november 27. (vasárnap) Mérlegelés: 9:00 – 10:00 óráig Kezdés: 11:00 órakor

A verseny helyszíne:
UTE, 1044 Budapest, Megyeri út 13.

Nevezés és nevezési határidő:  

MEFOB Általános Versenykiírásban meghatározottak szerint a verseny helyszínén vagy előzetesen elektronikusan 2016.11.24. éjfélig  a sasg.tf@gmail.com  e-mail címen.  

A teljes versenykiírás >>> letölthető

Az egyéni nevezési lap >>> letölthető

A csoportos nevezési lap >>> letölthető

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

EREDMÉNYEK:

„A” kategória

Férfiak

60 kg

  1. hely – Bognár Péter, PTE

 

66 kg

  1. hely – Boros Bence PTE
  2. hely – Csizovszky Ferenc KGR
  3. hely – Piedl Márk MKE
  4. hely – Ács Balázs BCE
  5. hely – Zorics Richárd BME

 

73 kg

  1. hely – Windischmann Bence PTE
  2. hely – Gorjánácz Zsolt TF
  3. hely – Mátics András PTE, Maksa Balázs NKE
  4. hely – Berlinger Gábor BME, Végvári Martin TF

 

81 kg

  1. hely – Akkermann Gergely DVE
  2. hely – Kárpáti Gábor PTE
  3. hely – Ipacs Tamás EKE, Sziklai Albert NYME
  4. hely – Nerpel Richárd NKE, Farkas Krisztián TF

 

90 kg

  1. hely – Csoknyai László TF
  2. hely – Veres Márton SZTE
  3. hely – Oroszlányi Viktor SZE, Vadas Dániel BME
  4. hely – Pryma Attila NKE, Sárecz Márton BGE

 

100 kg

  1. hely – Rudinszky Ádám PPKE
  2. hely – Kersics Dávid PTE
  3. hely – Görög János MKE
  4. hely – Zsámár Norbert SZESE
  5. hely – Nagy Ádám TF

 

+100 kg

  1. hely – Cirjenics Miklós PTE
  2. hely – Németh Zsolt SZESE
  3. hely – Dr. Szabó Zsolt PTE

 

 

 „A” kategória

Nők

 

52 kg

  1. hely – Pupp Réka PTE
  2. hely – Szova Katalin SE-ÁOK

 

57 kg

  1. hely – Keliger Bernadett TF
  2. hely – Knetig Emőke PTE
  3. hely – Keller Bettina PTE
  4. hely – Vincze Viven TF

 

63 kg

  1. hely – Balogh Daniella ELTE
  2. hely – Jánovszki Helga TF
  3. hely – Szabó Anna PTE
  4. hely – Szűcs Barbara PTE

 

70 kg

  1. hely – Gercsák Szabina ME
  2. hely – Bacsu Margaréta TF
  3. hely – Mód Jordana PTE
  4. hely – Vancsura Márta NYME

 

78 kg

  1. hely – Salánki Evelin SZESE
  2. hely – Godina Nóra PTE

 

+78 kg

  1. hely – Varga Réka NYME
  2. hely – Németh Fruzsina SZESE

 

 

„B” kategória

Férfiak

 

60 kg

  1. hely – Tóth László TF
  2. hely – Csillik Árpád TF
  3. hely – Takács Róbert NKE, Merkely Balázs SZIE
  4. hely – Petri Márton MKE, Bóta Botond TF

 

66 kg

  1. hely – Haaz Levente PTE
  2. hely – Árvai Márk PTE
  3. hely – Borgulya Zoltán TF, Balázs Ákos NKE
  4. hely – Poczok Sándor NKE, Orosz Krisztián NKE

 

73 kg

  1. hely – Bábszky Gergely TF
  2. hely – Holup Marcell PTE
  3. hely – Németh Zsolt PTE, Selmeczi Regő TF
  4. hely – Borbényi Tamás BME, Egyed Dániel PTE

 

81 kg

  1. hely – Maksa Bence ME
  2. hely – Kálmán Balázs TF
  3. hely – Illyés Gábor NKE, Péterfy Benedek SZTE
  4. hely – Lovrencsics Gergő PTE, Koósz Richárd PTE

 

90 kg

  1. hely – Köllő Bence TF
  2. hely – Egi Barnabás PTE
  3. hely – Vancsura Bendegúz SZESE, Stumpf Csaba SZTE
  4. hely – Vincze Simon PTE, Huszár Dániel TF

100 kg

  1. hely – Csete Dániel NKE
  2. hely – Ádám Marcell NKE
  3. hely – Losonczi Csaba NKE, Jánoki Zsolt SZESE
  4. hely – Sirankó Ferenc OE, Tasnádi Bence NKE

 

+100 kg

  1. hely – Vadkerti Viktor PTE
  2. hely – Moldicz Máté NKE
  3. hely – Solyom László PTE
  4. hely – Fábián Gábor BME
  5. hely – Sebián Péter NKE

 

 

„B” kategória

Nők

 

48 kg

  1. hely – Báldy Fruzsina TF
  2. hely – Jávorics Daniella TF
  3. hely – Sier Zsófia TF
  4. hely – Végh Zsuzsanna TF

 

52 kg

  1. hely – Rummelhardt Nisrine BCE
  2. hely – Lencse Petra NKE
  3. hely – Balogh Szilvia NKE, Hunyadi Dominika TF
  4. hely – Papp Tamara TF, Bende Klaudia TF

 

57 kg

  1. hely – Hodosán Dóra NKE
  2. hely – Szikszai Nikolett TF
  3. hely – Novák Melinda TF, Jáger Nikolett TF
  4. hely – Szabó Fruzsina TF, Demeter Doloresz NKE

 

63 kg

  1. hely – Szivek Rebeka TF
  2. hely – Juhász Fanni TF
  3. hely – Fülöp Eszter NKE, Czoka Bianka NKE
  4. hely – Nagy Boglárka TF, Németh Borbála TF

 

70 kg

  1. hely – Janovits Szilvia TF
  2. hely – Ispán Karina NKE
  3. hely – Lendvai Evelin BME, Kazsamér Dóra NKE
  4. hely – Juhász Erika SZTE, Szóládi Georgina NKE

 

78 kg

  1. hely – Pásztor Dóra NKE
  2. hely – Petrovszki Viktória TF
  3. hely – Gazsó Réka TF
  4. hely – Kovács Anna Regina TF
  5. hely – Dudás Donatella TF

 

+78 kg

  1. hely – Percz Ágnes NKE
  2. hely – Papadopulu Koralia TF

 

Banner
Banner
Banner
Támogatóink