112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Év egyetemi sportolója díj

2019.

  • Bakaity Attila (SZE) - evezés
  • Bálint Zoltán (SZTE) - kickbox
  • Bencz Rolf (BGE) - vízilabda
  • Bodonyi Dóra (DE) - Kajak-kenu
  • Boros Bence (PTE) - judo
  • Brezovszki Gerda (DUE) vízilabda
  • Burián Gergő (DUE) - vízilabda
  • Busa Andrea (TE) - kickbox
  • Csacsovszky Erik (PTE) - vízilabda
  • Csillagh Bence (BGE) - Vízilabda
  • Csipes Tamara (EDUTUS) - Kajak-kenu
  • Dalos Máté (BME) - tájékozódási futás
  • Dolnay Botond (BGE) - Vízilabda
  • Ekler Luca (TE) - Para-atlétika
  • Farkas Tamara (DUE) - vízilabda
  • Fejős Róbert (EDUTUS) - vízilabda
  • Fésű Lajos (TE) - kickbox
  • Fiala Balázs (SZE) - evezés
  • Fülöp Richárd (BGE) - Vízilabda
  • Garancsy András (BGE) - Vízilabda
  • Garda Krisztina (SZIE) - vízilabda
  • Gazsó Alida Dóra (ELTE) - Kajak-kenu
  • Gémes Alexa (DUE) - vízilabda
  • Gerendás Gemma Matilda (SE) - vízilabda
  • Gremen Petra (ELTE) - kickbox
  • Gyárfás Tamás (GDF) vízilabda
  • Gyulánszki Nikolett (METU) - horgászat
  • Hagymási Réka (EDUTUS) - Kajak-kenu
  • Harangozó Gábor (SZTE) - kickbox
  • Hegedűs Bendegúz (TE) - judo
  • Hertzka Orsolya (California State University) - vízilabda
  • Horváth Kitti (TE) - evezés
  • Hölle Martin (BCE és TE) - lovassport
  • Huszti Dóra (DUE) - vízilabda
  • ifj. Dobrovicz József (TE) - lovassport
  • Illés Fanni (ELTE) - Para-úszás
  • Józsa Márton (SZE) - evezés
  • Juhász Adrián (SZE) - evezés
  • Juhász Barbara (SE) - Sakk
  • Kaczúr Márton (SZE) - evezés
  • Kapás Boglárka (ELTE) - Úszás
  • Kardos Benedek (BGE) - Vízilabda
  • Kardos Gergely (DUE) - vízilabda
  • Kárpáti Emese (KRE) - judo
  • Kiss Alexandra (DUE) - vízilabda
  • Klement Kármen (TE) - karate
  • Knetig Emőke (PTE) - judo
  • Konczi Márton (BGE) - Vízilabda
  • Kövesdi Vivien (TE) - vízilabda
  • Krémer Eszter (BME) - evezés
  • Kuna Szonja (TE) - vízilabda
  • Lacsik Péter (SZE) - evezés
  • Lekrinszki Gina (DUE) - vízilabda
  • Lipták Noémi (SE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Litter Ádám (SZE) - evezés
  • Lőrincz Tamás (TE) - birkózás
  • Máthé Zsuzsanna (ELTE) - vízilabda
  • Medveczky Erika (TE) - Kajak-kenu
  • Mihályi András (BGE) - Vízilabda
  • Mucsy Anna Mandula (BGE) - Vízilabda
  • Muszta Anna Noémi (BME) - akrobatikus rock'n'roll
  • Nagy Botond (BME) - karate
  • Nagy Henrietta (BME) - kickbox
  • Osztertág Kristóf (TE) - lovassport
  • Pellei Frank (EKE) - vízilabda
  • Polivka Dóra (BME) - evezés
  • Rasovszy Kristóf (PE) - Úszás
  • Rébeli-Szabó Máté (BGE) - Vízilabda
  • Rohonczi Jenő (TE) - kickbox
  • Rovó Orsolya (ELTE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Sánta Dániel (DUE) - vízilabda
  • Seeler Botond (BGE) - Vízilabda
  • Sélley-Rauscher Domonkos (BCE) - vízilabda
  • Seres János (BGE) - Vízilabda
  • Siklósi Gergely (ELTE) - vívás
  • Sterck Laura (BCE) - karate
  • Szakonyi Dániel (NKE) - vízilabda
  • Szám Tamás (BGE) - Vízilabda
  • Szatmári Kristóf (DUE) - vízilabda
  • Szigeti Roland (SZE) - evezés
  • Szlovák Rajmund (SZE) - evezés
  • Terbe Zsuzsanna (TE) - Sakk
  • Tóth Krisztián (TE) - judo
  • Vági János (BGE) - Vízilabda
  • Vajnorák Martin (SZE) - evezés
  • Varga Klára (TE) - Sakk
  • Várnai Kristóf (ELTE) - vízilabda
  • Veisz Anett Rachel (SZIE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Veres Norbert (BGE) - Vízilabda
  • Vida Balázs (TE) - kickbox
  • Vizsnyiczai Richárd (SZTE) - kickbox
  • Weiler Virág (BME) - tájékozódási futás
  • Zerinváry Lóránd (PTE) - vízilabda




2018.

  • Andicsku Ivett (ELTE) - cheerleading
  • Bakó Tamás (ELTE) - kajak-kenu
  • Balaska Márk (EKE) - kajak-kenu
  • Balatoni Bence (BME) - birkózás
  • Béke Kornél (TE) - kajak-kenu
  • Birkás Balázs (SZTE) - kajak-kenu
  • Bodonyi Dóra (NJE) - kajak-kenu
  • Borsos Bálint (EKE) - birkózás
  • Burján Csaba (ELTE) – gyorskorcsolya
  • Dr. Busai András (SE) - cheerleading
  • Czéllai-Vörös Zsófia (SZE) - kajak-kenu
  • Doba Alfréd Richárd (TE) - kajak-kenu
  • Dóri Bence Balázs (TE) - kajak-kenu
  • Duró József (SZE) - kajak-kenu
  • Fáki Eszter (SE) - cheerleading
  • Fiala Balázs (SZE) – evezés
  • Földházi Zsófia (BGE) - öttusa
  • Fritsch Róbert (TE) - birkózás
  • Furkó Kálmán (TE) - evezés
  • Gacsal Ákos (EDUTUS) - kajak-kenu
  • Gagyi Barbara (SZE) - evezés
  • Gál Péter (KRE) - kajak-kenu
  • Galambos Ramóna (PTE) - birkózás
  • Gecse Márton (BME) - kajak-kenu
  • Gergely László (BME) – birkózás
  • Gerlei Anna (BME) - cheerleading
  • Hámori Ádám (ELTE) - boksz
  • Havasi Gergő (TE) - kajak-kenu
  • Hegedüs Márk (ELTE) - muaythai
  • Hérics Dávid (EKE) - kajak-kenu
  • Hock Gergő (ELTE) – cheerleading
  • Hoffmann Noémi (BCE) – cheerleading
  • Horváth Ákos (SZE) - kajak-kenu
  • Horváth Noémi Eszter (TE) - kajak-kenu
  • Juhász Adrián (SZE) - evezés
  • Kancsár Enikő (ELTE) - cheerleading
  • Katrinecz Rita (OE) - kajak-kenu
  • Kiffer Dorina (BCE) - evezés
  • Kisbán Zsófia (BME) - kajak-kenu
  • Kiss Blanka (TE) - kajak-kenu
  • Kiszli Vanda (PTE) - kajak-kenu
  • Knoch Viktor (METU) – gyorskorcsolya
  • Koleszár Zoltán (OE) - kajak-kenu
  • Kovács Márk (SZIE) - kajak-kenu
  • Kovács Richárd (NYE) – boksz
  • Kovács Sarolta (TE) - öttusa
  • Krémer Eszter (BME) – evezés
  • Laczó Dániel (SZTE) - kajak-kenu
  • Lelovics Dávid (PTE) - kajak-kenu
  • Lipták Noémi (SE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Lőrinczy Emerencia (ELTE) – cheerleading
  • Lucz Anna (BCE) - kajak-kenu
  • Malcsiner Eszter (BGE) - kajak-kenu
  • Márton István (ELTE) – cheerleading
  • Mauer Kata (SE) - cheerleading
  • Medveczky Erika (TE) - kajak-kenu
  • Molnár Szilvia (ELTE) - cheerleading
  • Mónus László József (OE) – íjászat
  • Muszta Anna (BME) - akrobatikus rock'n'roll
  • Nagy Kornélia Kitti (DE) – boksz
  • Nagy Mihály (TE) - birkózás
  • Nardelotti Zoltán (SZE) – muaythai
  • Némedi Konrád (TE) - kajak-kenu
  • Noé Zsombor (OE) - kajak-kenu
  • Ocsenász Gergő (SZE) - evezés
  • Papp Gergely Márton (BME) - evezés
  • Polivka Dóra (BME) – evezés
  • Prokaj Kiara Felícia (SE) - íjászat
  • Ripszám Emese (SE) – cheerleading
  • Rovó Orsolya (ELTE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Sáling Áron (SZE) - kajak-kenu
  • Sáling Laura (SZE) - kajak-kenu
  • Selmeczi Franciska (SE) - cheerleading
  • Senánszky Petra (DE) - uszonyos úszás
  • Sikter János Róbert (SZIE) - kajak-kenu
  • Simon Béla (SZE) – evezés
  • Sipos Réka (SE) - cheerleading
  • Skornyák Dóra (OE) - cheerleading
  • Sólyom Dóra (TE) - kajak-kenu
  • Somogyi Szilvia (TE) - kajak-kenu
  • Sőnfeld Álmos (SZE) – evezés
  • Springer Csenge (SE) - cheerleading
  • Szabó Bence (ELTE) - evezés
  • Szabó Hanna (ELTE) – cheerleading
  • Szabó Kristóf (BCE) - cheerleading
  • Szabó Noémi (BCE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Szatmári Petra (TE) - boksz
  • Szénási Zsófia (TE) - kajak-kenu
  • Szendy Márk Szilárd (SZTE) - kajak-kenu
  • Szigeti Roland (SZE) - evezés
  • Szlovák Rajmund (SZE) - evezés
  • Szolnay Ádám Hunor (SE) - cheerleading
  • Szurovcsák Cintia (BCE) - cheerleading
  • Szűcs Zsófia (ELTE) - cheerleading
  • Tomin Márton (BME) - birkózás
  • Tóth Bendegúz (TE) - birkózás
  • Varga Márk (TE) - kajak-kenu
  • Varga Réka (ELTE) - judo
  • Várhelyi Noémi (BCE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Veisz Anett (SZIE) - akrobatikus rock'n'roll
  • Viola Viktor (EKE) - kajak-kenu
  • Weiler Virág (BME) - tájékozódási futás

2017.

  • Dr. Baji Balázs (ATE) - atlétika
  • Balaska Márk (EKE) - kajak-kenu
  • Balogh Nóra (SZTE) - kötélugrás
  • Bányai Zsombor (SZIE) - vívás
  • Berta Dániel (PTE) - vívás
  • Biatovszki Míra (TE) - sportlövészet
  • Biczó Bence (EDUTUS) - úszás
  • Birkás Balázs (SZTE) - kajak-kenu
  • Bolonyai Flóra (ELTE) - vízilabda
  • Boros Bence (PTE) - judo
  • Cho Taeun Sándor (BCE) - vívás
  • Czivinger Lilla (TE) - kosárlabda
  • Dóczé Ádám (TE) - kajak-kenu maraton
  • Farkas Csamangó Petra (SZTE) - kötélugrás
  • Farkasdi Ramóna (EDUTUS) - kajak-kenu
  • Földházi Zsófia (BGE) - öttusa
  • Garda Krisztina (SZIE) - vízilabda
  • Gereben Dorka (TE) - kosárlabda
  • Gurisatti Gréta (DUE) - vízilabda
  • György Dániel (TE) - karate
  • Gyurta Gergely (METU) - úszás
  • Gyürkés Viktória (SE) - atlétika
  • Hagymási Réka (EDUTUS) - kajak-kenu
  • Horváth Brigitta (DUE) - vízilabda
  • Hölle Martin (BCE) - fogathajtás
  • Höning Ádám (Visoka Poslovna Škola Strukovnih Studija Novi Sad ) - karate
  • Höning Alexander (SZIE) - karate
  • Höning Dávid (TE) - karate
  • Juhász Adrián (SZE) - evezés
  • Karlócai Julianna (TE) - kosárlabda
  • Katona Renáta (SE) - vívás
  • Kiss Alexandra Klaudia (DUE) - vízilabda
  • Kiss Blanka (SZTE) - kötélugrás
  • Kiszli Vanda (PTE) - kajak-kenu maraton
  • Kolláth Vanda (SZIE) - evezés
  • Kovács Sarolta (TE) - öttusa
  • Kováts Gabriella (TE) - kosárlabda
  • Kozák Luca (DE) - atlétika
  • Kövesdi Vivien (TE) - vízilabda
  • Kreiss Fanni (University of Antrwerpen) - vívás
  • Kronstein Bálint (ELTE) - karate
  • Leimeter Dóra (ELTE) - vízilabda
  • Lovass Márk (SZE) - evezés
  • Magyar Bianka (TE) - kosárlabda
  • Mányoky Judit Eszter (TE) - kosárlabda
  • Márton Anna Orsolya (ELTE) - vívás
  • Máté Zsuzsanna (ELTE) - vízilabda
  • Medveczky Erika (TE) - kajak-kenu
  • Menczinger Kata (DUE) - vízilabda
  • Miháczi Diána (TE) - kosárlabda
  • Mihalik Sára (SZIE) - kajak-kenu maraton
  • Mikulik Júlia (SE) - vívás
  • Németh Alma (TE) - kosárlabda
  • Olasz Anna (Arizona State University) - úszás
  • Parkes Rebecca (DUE) - vízilabda
  • Priváczky Juhász Ákos (SZE) - evezés
  • Sándorfi Réka (DE)  - uszonyos úszás
  • Senánszky Petra (DE) - uszonyos úszás
  • Shirian Fatime (TE) - kosárlabda
  • Siklósi Gergely (ELTE) - vívás
  • Simon Béla (SZE) - evezés
  • Szabó Ágnes (BCE) - kajak-kenu
  • Szabó Bence (SZE) - evezés
  • Szatmári András (BGE) - vívás
  • Szegedi Döme (METU) - karate
  • Szeli Dorina (TE) - kosárlabda
  • Szigeti Roland (SZE) - evezés
  • Szikszai Róbert Tamás (NYE) - atlétika
  • Szilágyi Dorottya (DUE) - vízilabda
  • Takács Tamara (SZE) - kajak-kenu
  • Takarics Tímea (SZTE) - kötélugrás
  • Terbe Zsuzsanna (TE) - sakk
  • Vályi Fanny (EKE) - vízilabda
  • Varga Barbara Nikoletta (TE) - kosárlabda
  • Varga Klára (TE) - sakk
  • Virág András (ÓE) - karate
  • Záhonyi Petra (BME) - vívás
  • Ziegler Diána (DUE) - vízilabda

2016.

  • Szabó Gabriella (EDUTUS) – kajak-kenu
  • Szilágyi Áron (KRE) – vívás
  • Cseh László (BME) – úszás  
  • Kapás Boglárka (ELTE) – úszás
  • Rédli András (OE) – vívás
  • Tóth Tamás (TE) – úszás
  • Csonka András (MET) – asztalitenisz
  • Hajmási Éva (KJF) – kerekesszékes vívás
  • Sors Tamás (PTE) – úszás
  • Sors Tamás (PTE) – úszás
  • Tóth Tamás (TE) – úszás
  • Veres Amarilla (NYE) – kerekesszékes vívás
  • Dóczé Ádám (TE) – kajak-kenu
  • Földházi Zsófia (BGE) – öttusa
  • Kosina Gergő (DE) – uszonyos úszás
  • Senánszky Petra (DE) – uszonyos úszás
  • Lám Bálint (TE) –birkózás
  • Nagy Péter (BGE) – birkózás
  • Szilvássy Erik (EKE) – birkózás
  • Drevenka Marcell (EDUTUS) –kajak-kenu
  • Fodróczi Vilmos (PTE) – kajak-kenu
  • Györgyjakab Máté (TE) – kajak-kenu
  • Nagy Konrád (OE) – gyorskorcsolya
  • Szále Patrik (KRE) – kajak-kenu
  • Sleisz Gabriella (SZIE) – birkózás
  • Nagy Mihály (TE) –birkózás
  • Varga Buda (SZIE) –kajak-kenu
  • Jung Beáta (BCE) –súlyemelés
  • Joó Éva (SE) –sportlövészet
  • Nemes Adrienn (SE) – sportlövészet
  • Babicz Sára (ELTE) –sportlövészet
  • Mihalkó Nikoletta (KRE) – sportlövészet
  • Galambos Ramóna (PTE) – birkózás
  • Czéllai-Vörös Zsófia (SZE) – kajak-kenu
  • Gizy Zsófia (BME) – kajak-kenu
  • Matyasovszki Dániel (SZTE) – evezés
  • Metz Zsófia (ELTE) – kajak-kenu
  • Simán Fanni (ELTE) – kajak-kenu
  • Varga Patrik (EKE) – kajak-kenu
  • Viola Viktor (SZIE) – kajak-kenu
  • Karlócai Julianna (TE) – B33 kosárlabda
  • Mányoky Judit (TE) – B33 kosárlabda
  • Miháczi Diána (BME) – B33 kosárlabda
  • Varga Barbara (PPKE) – B33 kosárlabda
  • Illés Fanni (ELTE) – paraúszás
  • Kollárszky Boglárka (ELTE) – paraúszás
  • Simon Béla és Juhász Adrián (SZE) – evezés
  • Bakaity Attila, Bedők Gergely, Fias Adrienn, Juhász Adrián, Lovass Márk, Privaczki- Juhász Ákos, Porubszky Norbert, Simon Béla, Vancsura Bendegúz (SZE) – evezés (nyolcas),
  • Virág András (OE) - karate
  • György Dániel (TE) - karate
  • Höning Dávid (TE) - karate
  • Höning Ádám Buda (SZIE) - karate
  • Szegedi Döme (MET) - karate
  • Kapdebo Lóránd (BCE) – karate
  • Kapdebo Lóránd (BCE) – karate
  • Sipos Péter (ELTE) – paraúszás
  • Tamás Bence (BME) – evezés
  • Nagy Botond (BME) – karate
  • Ducz Barbara (TE) – taekwondo

 

2015.

  • Juhász Adrián (SZIE) - evezés, normál súlyú kormányos nélküli kettes
  • Simon Béla  (NYME) - evezés, normál súlyú kormányos nélküli kettes
  • Barabás Botond (BGF) - vízilabda
  • Bátori Bence (EDUTUS) -vízilabda
  • Bisztritsányi Dávid (EDUTUS) - vízilabda
  • Chilkó Márton Bence (SZTE) - vízilabda
  • Halek Márton (DE) - vízilabda
  • Illés Sándor (PPKE) - vízilabda
  • Jansik Szilárd (EDUTUS) - vízilabda
  • Kovács Gábor (EDUTUS) - vízilabda
  • Lőrincz Bálint (EKE) - vízilabda
  • Sántavy Máté (EKE) - vízilabda 
  • Sedlmayer Tamás (TE) - vízilabda
  • Szentesi Ádám (TE) - vízilabda
  • Zalánki Gergely  (TE) - vízilabda
  • Tamás Bence - evezés, könnyűsúlyú egypárevezős
  • Berta Dániel - vívás, egyéni párbajtőr
  • Valkai Ferenc - vívás, egyéni kard
  • Tótka Sándor  (EDUTUS)  - kajak-kenu
  • Szabó Gabriella  (KRE) - kajak-kenu
  • Bernek Péter (ELTE) - úszás
  • Gyurta Dániel (MET) - úszás
  • Cseh László  (BME) - úszás
  • Senánszky Petra  (DE) - uszonyos úszás
  • Hosszú Katinka (University of Southern-Carolina) - úszás
  • Berekméri Dóra (SZIE) - tájékozódási búvárúszás
  • Bácskai Dominika (OE) - evezés
  • Papp Gergely Márton (ELTE) - evezés
  • Tamás Bence (BME) -evezés
  • Különdíjat kapott: Bodonyi Dóra az U23-as vb aranyérmese.

 

 

2014.

  • Barka Emese,  Semmelweis Egyetem - birkózás
  • Jäger Krisztián, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - birkózás
  • Lám Bálint, Óbudai Egyetem - birkózás
  • Lőrincz Tamás, Semmelweis Egyetem - birkózás
  • Németh Iván, Általános Vállalkozási Főiskola - birkózás
  • Szabó László, Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola  - birkózás
  • Csercsics Richárd, Semmelweis Egyetem - birkózás
  • Gulyás Zsombor, Semmelweis Egyetem - birkózás
  • Madarasi Gábor, Eszterházy Károly Főiskola - birkózás
  • Szabó Mihály, Edutus Főiskola - birkózás
  • Matyasovszki Dániel, Szegedi Tudományegyetem - evezés
  • Csepregi Gábor, Nemzeti Közszolgálati Egyetem - evezés
  • Galambos Péter, Óbudai Egyetem - evezés
  • Pétervári-Molnár Bendegúz, Budapesti Corvinus Egyetem - evezés
  • Juhász Adrián, Szent István Egyetem - evezés 
  • Simon Béla, Nyugat-magyarországi Egyetem - evezés
  • Bán Kristóf Tamás, Szegedi Tudományegyetem - kajak-kenu
  • Bogár Gábor, Szent István Egyetem - kajak-kenu
  • Kovács László, Szegedi Tudományegyetem - kajak-kenu
  • Szomolányi Máté, Semmelweis Egyetem - kajak-kenu
  • Hagymási Anita, Semmelweis Egyetem - kajak-kenu
  • Hagymási Réka, Semmelweis Egyetem - kajak-kenu
  • Horváth Alexandra, Szegedi Tudományegyetem - kajak-kenu
  • Simán Fanni, Eötvös Loránd Tudományegyetem - kajak-kenu
  • Szabó Ágnes Viktória, Budapesti Corvinus Egyetem - kajak-kenu
  • Benkó Barbara, Semmelweis Egyetem - kerékpár
  • Babicz Sára, Eötvös Loránd Tudományegyetem - sportlövészet
  • Mihalkó Nikoletta, Károli Gáspár Református Egyetem - sportlövészet
  • Nemes Adrienn, Semmelweis Egyetem - sportlövészet
  • Kotsis Edina, Eszterházy Károly Főiskola - taekwondo
  • Virág András, Óbudai Egyetem - karate
  • Tadissi Yves Martial, Nemzeti Közszolgálati Egyetem - karate
  • Kovács Zsófia, Eötvös Loránd Tudományegyetem - triatlon
  • Dohovics Virág, Széchenyi István Egyetem - evezés
  • Simon Gergely, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - evezés
  • Tamás Bence, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - evezés
  • Bakaity Attila, Széchenyi István Egyetem - evezős nyolcas 
  • Bártfai PéterSzéchenyi István Egyetem - evezős nyolcas 
  • Horváth Ferenc AttilaSzéchenyi István Egyetem - evezős nyolcas 
  • Lacsik PéterSzéchenyi István Egyetem - evezős nyolcas 
  • Lovass Márk GézaSzéchenyi István Egyetem - evezős nyolcas 
  • Porubszky NorbertSzéchenyi István Egyetem - evezős nyolcas 
  • Bíró Márk, Nyugat-magyarországi Egyetem - evezős nyolcas 
  • Juhász Adrián, Szent István Egyetem - evezős nyolcas 
  • Simon Béla, Nyugat-magyarországi Egyetem - evezős nyolcas 
  • Szabó Gabriella, Edutus Főiskola és a Károly Gáspár Református Egyetem - kajak-kenu
  • Kárász Anna, Szegedi Tudományegyetem - kajak-kenu
  • Vad Ninetta, Nyugat-magyarországi Egyetem - kajak-kenu
  • Hérics Dávid, Semmelweis Egyetem - kajak-kenu
  • Lakatos Zsanett, Nyugat-magyarországi Egyetem - kajak-kenu
  • Takács Kincső, Nyugat-magyarországi Egyetem - kajak-kenu

 

2013.

Joó Abigél (SZIE) – judo

Kiss Tamás (ÓE) – kenu

Biczó Bence (DE) – úszás

Férfi vízilabda csapat: Barabás Botond (BGF), Bisztritsányi Dávid, (EKF), Chilkó Márton, (EKF), Erdélyi Balázs (University of the Pacific), Halek Márton (DE), Juhász Zsolt (SZTE), Korényi Balázs (SE), Kovács Gábor (EKF), Mezei Tamás (EKF), Somogyi Balázs (SZTE), Szentesi Ádám (SE), Szécsi Dávid (SE), Tóth Márton (SZTE)

Férfi rövidpályás gyorskorcsolya csapat:

Bor Barna (PTE) – judo

Női vízilabda csapat: Árkosy Lilla (SZTE), Csabai Dóra (KJF), Dalmády Petra (SZTE), Dalmády Szandra Kata (SZTE), Gangl Edina (EKF), Gémes Alexa Anett (SZTE), Gundl Diána (SZTE), Hevesi Anita (EDUTUS), Kisteleki Hanna Anna (BGF), Kocsis Laura (California Baptist University), Pócsi Bianka (KGRE), Somhegyi Noémi (EKF), Zajácz Hanna (EKF)

Heidum Bernadett - rövidpályás gyorskorcsolya

Csepregi Gábor (NKE) – evezés

Csoknyai László (SE) – judo

Szinkronúszó csapat: Blaskó Lili (ELTE), Fazekas Eperke (SE), Kiss Júlia (BCE), Koltai Kinga (SE), Kovács Zsuzsanna (ELTE), László Réka (ELTE), László Zsófia (ELTE), Tringer Sára (SE), Vándor Csilla (BKF)

Férfi judo csapat: Bor Barna (PTE), Cirjenics Miklós (NKE), Csoknyai László (SE), Majer Tibor (SZIE), Ungvári Attila (SE), Vér Gábor (SE), Zámbori Bence (BGF)

Zsivoczky-Farkas Györgyi (SE) – atlétika

Férfi kajak kettes (K-2 1000 m): Császár Gergely (SZTE), Petrovics Máté (SZIE)

Férfi kajak négyes (K-4 1000 m): Császár Gergely (SZTE), Kovács László (SZTE), Schenk Áron (ÓE), Tóth Attila Tas (SZTE)

Barka Emese (SE) – birkózás

Lám Bálint (ÓE) – birkózás

Női rövidpályás gyorskorcsolya csapat:

Tadissi Martial (NKE) – arany

Molnár Réka (NKE) – bronz

Virág András (ÓE) – bronz

Női kajak kettes maraton (hallgató tagja): Bara Alexandra (NYME)

Férfi kajak kettes maraton: Noé Bálint (PPKE) és Noé Milán (ELTE)

Szabó Gabriella (EDUTUS)

Vad Ninetta(NYME)

Gyurta Dániel (BKF) – úszás

Férfi vízilabda válogatotttöbb tagja: Bátori Bence (EKF), Decker Ádám (EDUTUS), Gór-Nagy Miklós (KGRE), Vámos Márton (SE).

Rédli András (OE)

Szényi Péter (OE)

 

2012.

kajakozó, Kozák Danuta, Budapesti Corvinus Egyetem

vívó, Szilágyi Áron, Eötvös Loránd Tudományegyetem és Károli Gáspár Református Egyetem

tornász Berki Krisztián, Eszterházy Károly Főiskola

úszó, Risztov Éva, Debreceni Egyetem

Dombi Rudolf (kajak), Semmelweis Egyetem

Gyurta Dániel (úszás), Budapesti Kommunikációs Főiskola

Kovács Katalin (kajakozó), Semmelweis Egyetem

Szabó Gabriella (kajak), Károli Gáspár Református Egyetem

kajakozó, Kammerer Zoltán, Semmelweis Egyetem, háromszoros olimpiai bajnok

birkózó, Lőrincz Tamás, Eszterházy Károly Főiskola

kajakozó, Pauman Dániel, Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Ungvári Miklós (judo), Semmelweis Egyetem

úszó, Cseh László, Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem, háromszoros Universiade aranyérmes

judós, Csernoviczki Éva, Zsigmond Király Főiskola, Semmelweis Egyetem

birkózó, Hatos Gábor, Nyugat-magyarországi Egyetem

Marosi Ádám, Semmelweis Egyetem

úszó Sors Tamás, Pécsi Tudományegyetem

úszó, Tóth Tamás, Semmelweis Egyetem

Galambos Péter (evezés)

Kiss Tamás (kenu)

Kozák István (birkózás)

Boros Gergely (kajak)

Császár Gergely (kajak)

Gyimes Krisztina (evezés)

Krassóvári Kitty (karate)

Lenkei Zsolt (tájfutás)

Sík Márton (kajak)

Szabó Katalin (evezés)

Szabó Lászl ó (birkózás)

Szilvásy Nóra (kajak)

Szomolányi Máté (kajak)

Hasanovic Dávid (kajak)

Matyasovszki Dániel (evezés)

Molnár Réka (karate)

Pozsár Bence (evezés)

Seprényi Sára (kajak)

Szabó Petra (kajak)

Szeltner Ivett (kajak)

Tóth Attila Tas (kajak)

Sleisz Gabriella (birkózás)

 

2011.

Alpesi sí:Berecz Anna

Atlétika: Deák Nagy Marcell, Orbán Éva

Gyorskorcsolya: Darázs Rózsa, Heidum Bernadett, Huszár Erika, Keszler Andrea, Lajtos Szandra, Edző: Telegdi Attila

Taekwondo: Kotsis Edina, Tóth Balázs

Sportlövészet: Veres Kata

Súlyemelés: Nagy Péter

Úszás: Cseh László

Vívás: Szényi Péter, Budai Dániel, Hanczvikkel Márk

Birkózás: Korpási Bálint, Ligeti Dániel

Evezés: Dumitrás István, Veréb Dávid, Forrai Dávid, Bartha Zoltán

Kajak-kenu: Sík Márton, Gyertyános Gergely, Karsai Gergely, Boros Gergely, Sáfrán Mátyás, Sáfrán Mihály, Széles Gábor, Nagy Péter, Hufnagel Tibor, Schenk Áron, Gere Bálint, Szálé Patrik Zoltán, Pintér Márk, Szabó Petra, Tóth Dzsenifer

Kézilabda - nők: Balogh Barbara, Cifra Anita, Csáki Viktória, Hoffmann Kitti, Hornyák Ágnes, Kazai Anita, Kelemen Éva, Király Annamária, Orbán Adrienn, Sopronyi Anett, Szikora Melinda, Temes Bernadett, Tilinger Tamara, Vasas Edina, Edzők:Bohus Beáta, Varga József

Kézilabda - férfiak: Benis Bence, Halász Máté, Juhász Károly, Juhász Zoltán, Kiss Ádám, Lokodi Gergely, Miss Zoltán, Pordán Bálint, Sándor Ákos, Simon Bence, Szabó Tamás, Székely Márton, Szöllösi Bence, Varsandán Milán, Edzők:Rosta István, Rosta Miklós

Sportlövészet: Hári Péter, Somogyi Péter, Veres Ádám László, Babicz Sára, Csonka Zsófia, Mónus Ágnes, Kovács Gusztáv, Szollár András, Teplán László

Súlyemelés: Magát Krisztina, Nagy Péter

 

2010.

atlétika: Szabó Attila

judo: Ungvári Attila, Csernoviczki Éva, Bor Barna

torna: Berki Krisztián

vívás: Szényi Péter, Gémesi Csanád, Hamar Balázs, Nagy Pál, Dr. Nagy Zsolt

vízilabda: Bujka Barbara, Csabai Dóra, Györe Anett, Győri Eszter, Huszka Zsuzsanna, Jancsó Patrícia, Jankovics Eszter, Kasó Orsolya, Kiss Alexandra, Kisteleky Orsolya, Kling Szandra, Menczinger Kata, Péteri Eszter

 

2009.

Birkózás: Kiss Balázs, Komáromi Ede, Szabó Emese, Szerencse Mónika, Wöller Gergő

Evezés: Galambos Péter

Kajak-Kenu: Deák Márton, Dombi Rudolf, Foltán László, Hadvina Gergely, Medveczky Erika, Nagy Péter, Német G. Dániel, Németh Tamás, Németh Gergő, Sarudi Pál, Schenk Áron, Széles Gábor, Tóth Dávid, Varga Dávid, Volein Viktor

Kézilabda: Balog Beáta, Balogh Barbara, Csáki Viktória, Herr Anita, Hoffmann Kitti, Kazai Anita, Király Annamária, Kovács Angéla, Kudor Kitti, Laluska Eszter, Soós Viktória, Sopronyi Anett, Szekeres Klára, Temes Bernadett, Vaszari Virág

Sportlövészet: Szollár András

Súlyemelés: Nagy Péter

Tájfutás: Kerényi Máté Kristóf, Kovács Ádám, Lenkei Zsolt, Szabó András

 

2007.

Judo FVB: Braun Ákos, Bor Barna, Ungvári Miklós, Hadfi Dániel, Nagysolymosi Sándor, Rajcsányi Gergő, Urbán Gergő

Baczkó Bernadett, Csernoviczki Éva

Fallabda FVB: Krajcsák Márk

Evezős FVB: Galambos Péter, Varga Tamás Csaba

Női Kézilabda FVB: Király Annamária, Hoffmann Kitti, Lengyel Edit, Laluska Eszter, Rácz Emese, Sütő Edina, Vincze Melinda, Őri Edina, Kamper Olívia, Sopronyi Anett, Soós Viktória, Szabó Valéria, Balogh Barbara, Valovics Nóra, Tápai Szabina

 

Nyári Universiade

Vívás: Rédli András, Lontay Balázs, Decsi Tamás, Nagy Pál György, Nagy Zsolt András, Szász Emese, Pádár Tamás, Somfai Péter

Sportlövészet: Pál Balázs Adrián, Nagy Zsófia, Csonka Zsófia, Mónus Ágnes, Wéber Gabriella

Torna: Hetrovics Marcell, Hídvégi Vid, Fekete Levente, Szalontai István, Czingli László,

Vízilabda: Decker Ádám, Györke Zsolt, Hangody László, Hegedűs Gábor, Jászberényi Gábor, Kovács Olivér, Máthé Balázs, Mátyás Zoltán ,Nyéki Balázs, Persely Tamás, Suti Gábor, Tóth Márton, Vindisch Ferenc

Ritmikus gimnasztika: Farkas Alíz, Lunczer Erzsébet, Molnár Katalin, Mórocz Eszter, Polner Mária

Úszás: Rudolf Roland, Takács Krisztián

 

2006.

Judo Főiskolai Világbajnokság: Ungvári Miklós, Braun Ákos, Németh Tamás, Hadfi Dániel, Majnek László

Ökölvívó Főiskolai Világbajnokság: Káté Gyula, Kertész Henrik, Szűcs István

 

 Nyári Universiadé

Atlétika: Tóth Lívia, Listár Nikolett, Máté Gábor István, Varga Roland, Bódi Bernadett

Birkózás: Bácsi Péter, Hajdú Anikó

Torna: Gál Róbert

Úszás: Nagy Péter, Lipcsei Krisztina

Vívás: Berta Adrienn, Gémesi Tekla, Ujlaky Virginie, Varga Gabriella, Kiskapusi Dóra, Révész Julianna, Szász Emese, Takács Emese

Vízilabda: Bárány Attila, Ferkó Dániel, Hangody László Rudolf, Jászberényi Gábor, Katonás Gergő, Kovács-Csatlós Róbert, Kovács Olivér Máté, Mátyás Zoltán, Nagy Viktor, Nyéki Balázs, Paján Viktor, Varga Zsolt, Vindisch Ferenc

 

2004.

Birkózó FVB: Horváth András, Kiss Balázs, Kliment László, Branda Gyula

Evezős FVB: Bencsik Gábor

Tájfutó FVB: Makrai Éva

Asztalitenisz FVB: Muskó Péter, Pattantyús Ádám, Dudás Róbert, Zwickl Dániel, Fazekas Péter

Ökölvívó FVB: Káté Gyula, Kertész Henrik, Szűcs István

 

2003.

Sportlövő FVB: Erdős Dorottya, Égi Dániel, Gyimesi László, Harmath András, Herczeg Szabolcs, Herr Adrienn, Kádi Balázs, Koronka Ákos, ifj. Laczik Zsolt, Sidi Péter, Takács Kornélia, Tóth Anita, Vörös Gergely

 

Nyári Universiade

 

Atlétika: Ajkler Zita, Botfa Péter, Csesznegi Dávid, Győrffy Dóra, Juhász Fanni, Juhász Fanni, Lőrincz Imre, MargI Tamás, Németh Gergely, Szabó Enikő, Varga Roland, Vári Edit

Judo: Bere Tamás, Kosztolánczy György, Németh Tamás, Neu Gábor, Rajcsányi Gergő

Ritmikus gimnasztika: Haris Brigitta

Taekwondo: Rajkai Gábor

Úszás: Bodor Richárd, Flaskay Mihály

Vívás: Boczkó Gábor, Horváth Árpád, Kolczonay Gábor, Pádár Tamás, Decsi Tamás, Lontay Balázs, Sárközi Gergely, Jeszenszky Szilvia, Varga Gabriella, Varga Katalin

Vízilabda: Bárány Attila, Gombos Gábor, Jászberényi Gábor, Katonás Gergő, Kovács Olivér, Mátyás Zoltán, Nyéki Balázs, Paján Viktor, Pelle Balázs, Steinmetz Ádám, Székely Bulcsú, Szívós Márton, Vindisch Ferenc

 

Nyári Universiade

Atlétika: Janecskó András, Kelemen Endre

Gimnasztika: Gyerőné Fritsch Zsuzsa

Judo: Dr. Németh Endre

Taekwondo: Patakfalvy Miklós

Úszás: Dániel András

Vívás: Decsi István, Horváth Mária, Udvarhelyi Gábor

Vízilabda: Horváth János, Kovács István

 

2000.

Férfi kézilabda világbajnok csapat - Portugália

 Játékosok:

Apró Ferenc, Berkó Lajos, Fülöp László, Herbert Gábor, Kiss Gergely, Komkoly Balázs, Laluska Balázs, Mocsai Tamás, Novák András, Raffai András, Serfel Roland, Szögi Balázs, Tamás Gábor

 Edzők: Ökrös Csaba, Woth Péter

 

1998.

FVB - férfi kézilabda csapat: Czakó Gábor, Décsi Gábor, Gerháth Zoltán, Grundmann Béla, Kertész Balázs, Kökény István, Kuzma Norbert, Molnár József, Nagy Péter, Dr. Oszlánczi András, Rosta István, Sótonyi László Tóth Edmond, Tóvizi Krisztián

Szörf FVB: Körtvélyesi Miklós

Tájékozódási futó FVB: Bokros Andrea, Domonyik Gábor Farkas Dávid, Gárdonyi Réka, Kovács Bernadett, Lévai Ferenc, Lubinszky Mária, Novai György

 

Téli Universiade

Gyorskorcsolya: Egyed Krisztina

Rövidpályás gyorskorcsolya: Herrer Caesar, Kun Bálint Tibor, Szabó Krisztián, Szántó Kornél

 

Nyári Universiade

Torna: Ábrahám Zsuzsa, Páncél Miklós, Balog Ildikó

Úszás: Ágh Norbert, Ágh Olivér, Szabados Béla

Atlétika: Bálint Zita, Pesti Mónika

Vívás: Boczkó Gábor, Decsi András, Knapek Edina, Madarász Magdolna, Nemcsik Zsolt, Zsigmond György

Vízilabda: Bárány Attila, Hesz Máté, Ibolya Tamás, Konrád János, Monostori Attila, Szabó Gábor, Szécsi Zoltán, Tiba Péter

 

Téli Universiade

 

Alpesi sí: Ivánkai György, Zsigmond Tibor

Rövidpályás gyorskorcsolya: Aczél Tamás, Bánhidi Ákos, Bánhidiné Kútvölgyi Erzsébet, Mesterházy Imre

 

Nyári Universiade

Műugrás: Benyák András

RSG: Gyerőné Fritsch Zsuzsa

Torna: Kaptay József

Vívás: Bernáth Zoltán, Bognár Gábor, Borosné Eitner Kinga, Decsi István, Gerevoch György, Kopetka Béla, Németh Árpád, Skoró István, Solti Antal, Szelei István, Szőcs Bertalan, Zakács Péter, Tolnay Kornél

Vízilabda: Kovács István

 

1996.

Téli Universiade

Műkorcsolya: Kerekes Zsolt

  

Nyári Universiade

Atlétika: Bagyula István, Kiss Balázs, Kovács Dudán, Kürtösi Zsolt, Németh Zsolt, Szabó Dezső, Tölgyesi Balázs

Cselgáncs: Kunyik Zsolt, Vészi Klára

RSG: Fráter Viktória, Szalay Andrea

Torna: Dragóner Ildikó, Élő Róbert, Jordanov Krisztián, Lőrik Attila, Ónodi Henrietta, Óvári Eszter, Supola Zoltán, Szabó Zoltán

Úszás: Kalaus Valter

Vízilabda: Bene András, Berezvai Ferenc, Gál András, Kovács Zoltán, Molnár Péter, Molnár Tamás, Petik Attila, Péter Imre, Steinmetz Barnabás, Szabó Zoltán, Török Tibor, Vári Attila

Vívás: Boros György, Ferjancsik Domonkos, Hormai Adrienn, Horváth Csaba, Imre Géza, Király Hajnalka, Kovács Iván, Kulcsár Krisztián, Lantos Gabriella, Mayer Tünde, Mincza Ildikó, Mohamed Aida, Nagy Timea, Szalay Gyöngyi, Takács Péter, Török Ottó

 

Banner
Banner
Banner
Támogatóink