6000. Kecskemét, 6000 Kecskemét, Olimpia u. 1.

KOSÁRLABDA (női)

Sportági felelős: Kővágó-Vasvári Dóra / vasvari.dora@gamf.uni-neumann.hu / +36-20/220-9989

Helyszín: Mercedes-Benz Kosárlabda Akadémia (6000 Kecskemét, Olimpia utca 1.)

Sorsolási táblák (A verseny körmérkőzéses rendszerben és 1 napon lesz lebonyolítva.)

Versenyszabályok:

Játékidő: 4 x 7 perc tiszta játékidő. A szünetek: 1 perc a negyedek között, és 2 perc a félidők között. Negyedenként egy-egy időkérés lehetséges. Nem lehet átvinni a következő negyedbe a ki nem kért időt. Játékosok: 5 kezdő, 5 csere lehetséges. Játékból kizárt, kiállított játékos a következő mérkőzésen nem szerepelhet. Döntetlen eredmény esetén négy perc hosszabbítás addig, míg el nem dől a küzdelem. Pontszámegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény, majd azok kosárkülönbsége a döntő. Negyedenként 4 csapathiba után büntetődobás (tehát az 5. személyi hibától kezdve) jár.