112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Kajak-kenu MEFOB




8096 Sukoró,

8096. Sukoró,

Az alábbi versenyszámokban rendezik meg idén Sukorón a kajak-kenu MEFOB-ot:

  • K1 férfi 500 méter
  • K1 női 500 méter
  • C1 férfi 500 méter
  • K2 női 500 méter
  • C2 férfi 500 méter
  • K4 női 500 méter
  • K2 férfi 500 méter
  • K4 férfi 500 méter

Induló egyetemek:

  • Budapesti Corvinus Egyetem
  • Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
  • Debreceni Egyetem
  • Dunaújvárosi Egyetem
  • Eszterházy Károly Egyetem
  • Eötvös Loránd Tudományegyetem
  • Nemzetki Közszolgálati Egyetem
  • Nyíregyházi Egyetem
  • Pallasz Athéné Egyetem
  • Pázmány Péter Katolikus Egyetem
  • Pécsi Tudományegyetem
  • Szegedi Tudományegyetem
  • Testnevelési Egyetem

Eredmények:

 

K-1 női MEFOB 500 méter döntő

  1. Giczy Zsófia (BME) – 02:04.53
  2. Fülöp Fanni (TE) – 02:08.96
  3. Petrovics Maya (TE) – 02:09.24
  4. Fülöp Adriána (NKE) – 02:18.89
  5. Kéri Virág (BCE) – 02:21.03
  6. Tímár Tímea (PAE) – 02:40.81

 

C-1 férfi MEFOB 500 méter döntő

  1. Till József (DUE) – 02:09.44
  2. Paufler Norbert (BME) – 03:12.41
  3. Szemán Péter (BCE) – 02:29.26

 

K-1 férfi MEFOB 500 méter döntő

  1. Fodróczi Vilmos (PTE) – 01:44.23
  2. Csontos Csaba (ELTE) – 01:45.89
  3. Matics Kristzián Tamás (TE) – 01:48.08
  4. Borhi Mihály (TE) – 01:49.87
  5. Farkas Áron (SZTE) – 01:50.15
  6. Sikter Róbert (SZIE) – 01:50.55
  7. Vass Bence (PTE) – 01:50.83

 

K-2 női MEFOB 500 méter döntő

  1. Fülöp Fanni (TE), Fülöp Adriána (NKE) – 02:06.71
  2. Lővei Fanni (EKE), Petrovics Maya (TE) – 02:09.46
  3. Hunya Gyöngyi (DE), Kéri Virág (BCE) – 02:18.92
  4. Tímár Tímea (PAE), Bella Lili (SZTE) – 02:26.57

 

C-2 férfi MEFOB 500 méter döntő

  1. Paufler Norbert (BME), Till József (DUE) – 02:10.74
  2. Paczolay András (BME), Szemán Péter (BCE) – 02:31.09

 

K-4 női MEFOB 500 méter döntő

  1. Fülöp Fanni (TE), Fülöp Adriána (NKE), Lővei Fanni (EKE), Lővei Kitti (ELTE) – 01:56.86
  2. Tímár Tímea (PAE), Hunya Gyöngyi (DE), Bella Lili (SZTE), Kéri Virág (BCE) – 02:10.53

 

K-2 férfi MEFOB 500 méter döntő

  1. Vass Bence (PTE), Fodróczi Vilmos (PTE) – 01:35.13
  2. Sikter Róbert János (BME), Grőger Mátyás (BME) – 01:36.37
  3. Matics Krisztián Tamás (TE), Unger Máté (TE) – 01:36.92
  4. Borhi Mihály (TE), Zöllner Dániel (TE) – 01:38.39
  5. Farkas Áron (SZTE), Vaszkó Viktor (SZTE) – 01:40.42
  6. Svidró Gergely (SZIE), Vidákovich Antal (SZIE) – 01:47.08
  7. Papp Dániel (BME), Czeglédi Barnabás (BME) – 01:48.80

 

K-4 férfi MEFOB 500 méter döntő

  1. Matics Krisztián Tamás (TE), Unger Máté (TE), Vass Bence (PTE), Fodróczi Vilmos (PTE) – 01:30.47
  2. Czeglédi Barnabás (BME), Sikter Róbert János (SZIE), Grőger Mátyás (BME), Czuffer Attila (PPKE) – 01:33.22
  3. Fülep Dezső (ELTE), Vágány András (BME), Ormoshegyi Tamás (BME), Horváth Krisztián (BME) – 01:50.83

 

 

 

Hozzászólások
Új hozzászólás
Elküldés
Banner
Banner
Banner
Támogatóink