110 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Futsal EEB


Corum

8127 Aba, Törökország, Corum

8127. Aba, Törökország, Corum

Induló egyetem:

  • Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Csapat:

Játékosok: Barna Zsombor Bence, Dudás Dániel, Fábián Gábor, Fodor Bálint Dániel, Kalocsay Károly, Oláh Dániel, Papp Endre Levente, Réti Roland Marcell, Szigeti Alex, Szigeti Balázs, Varga Bence Lajos

Edző: Csernai Gábor

Edzői stáb: Huszár Viktor Dénes, Palásthy István, Winternitz Katalin

11 egyetem csapat mérkőzik meg az Európai Egyetemek Bajnoki címéért. Az „A” csoport sorsolása a következő:

 

"A" csoport

A1. Törökország (TUR) Hitit University

A2. Németország (GER) University of Munster

A3. Lengyelország (POL) University of Zielona Gora

A4. Törökország (TUR) Istanbul University

A5. Románia (ROU) Eftimie Murgu University

A6. Portugália (POR) University of Beira Interior

 

A „B” csoportba sorsolták a BME csapatát is:

 

„B” csoport

B1. Portugália (POR) University of Porto

B2. Franciaország (FRA) University of Évry Val d’Essonne

B3. Grúzia (GEO) Ivane Javakhishvili Tbilisi State University

B4. Törökország (TUR) Karamanoglu Mehmetbey University

B5. Magyarország (HUN) Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)

 

Július 10.

10:00 Franciaország (FRA) University of Évry Val d Essonne – Magyarország (HUN) BME

 

Július 11.

10:00 Grúzia (GEO) Ivane Javakhishvili Tbilisi State University - Magyarország (HUN) BME

 

Július 12.

15:00 Törökország (TUR) Karamanoglu Mehmetbey University - Magyarország (HUN)  BME

 

Július 13.

Pihenőnap a BME részére

 

Július 14.

15:00 Portugália (POR) University of Porto - Magyarország (HUN) BME

 

Július 15.

Pihenőnap a BME részére

 

Július 16.

Elődöntők

10:00 4A – 3B – 5-8. helyért

10:00 5A – 5B - 5-8. helyért

15:00 3A – 4B - 5-8. helyért

15:00 2A – 1 B – 1-4. helyért

17:00 1A – 2 B - 1-4. helyért

 

Július 17.

Döntők

9:30 5A – 6A

11:30 4A-3B – 3A-4B – 7. helyért

13:30 4A-3B (nyertese) – 3A-4B (nyertese) – 5. helyért

15:30 2A-1B (vesztese) – 1A-2B (vesztese) – 3. helyért

18:00 2A-1B (nyertese) – 1A-2B (nyertese) – 1. helyért

______________________________________________________________________________________________________________

Kapcsolódó hírek:

2017.07.18.
Büntetőkkel az ötödik helyen végzett a BME futsal csapata az EEB-n

2017.07.12.
A BME csapata döntetlennel zárta a Futsal EEB harmadik napját

2017.07.11.
Fodor Bálint ismét elemében volt a Futsal EEB második napján

2017.07.10.
Dudás és Fodor góljaival szépített a BME csapata a Futsal EEB nyitó mérkőzésén

2017.07.07.
A BME futsal csapata sikeres felkészülés után szombaton indul a Futsal Európai Egyetemek Bajnokságára

2017.07.03.
A BME futsal csapata a törökországi Európai Egyetemek Bajnokságán

______________________________________________________________________________________________________________

Az esemény hivatalos honlapja:

Futsal EEB

Hozzászólások
Hozzászólás
Hozzászólás
Banner
Banner
Támogatóink