A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Hírek
Negyven fős sportolói magyar csapat vesz részt a 29. Téli Universiadén – hangzott el a magyar csapat ünnepélyes fogadalomtételén Budapesten. A multisport-eseménynek a szibériai Krasznojarszk városa ad otthont, ahova a téli egyetemi játékok során az eddigi legnagyobb delegációval indul útjára a ma...
A Kbt. 43. § (1) bek. f) pontja szerinti tájékoztatásKözbeszerzési eljárás tárgya: „Külföldi utaztatás biztosítása”
Az elmúlt ötven év egyik legkiemelkedőbb szereplésével zárta a magyar egyetemi csapat a 29. Nyári Universiadét Tajpejben. Tizennégy éremmel (5 arany, 5 ezüst, 4 bronz) a tizennegyedik helyen végzett a csapat az országok közötti ranglistán, és az 1-6. helyezettek összességében a legtöbb pontot gyű...
A döntőjéhez érkezett a női vízilabda torna a 29. nyári Universiaden Tajpejben.  A magyar csapat ellenfele az amerikai volt, soraiban öt Budapesten világbajnoki címet szerzett játékossal. Az USA veretlenül jutott el a döntőig, ahol  így is folytatták.
A Tajpejben zajló 29. nyári Universiaden ma megszületett a magyar csapat 13. érme.
A mai nap reggelén már született egy aranyérem a 10 km-es női  nyílt vízi úszásban Orosz Anna révén, majd  az estére is jutott egy újabb magyar  arany a 29. nyári Universiaden Tajpejben, melyet Baji Balázsnak köszönhetünk, aki 110 m gáton állhatott a dobogó legfelső fokára.