112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

SZTE, PTE, ELTE lett a sorrend az asztalitenisz MEFOB összesítettben

A baranyai megyeszékhely adott otthon az asztalitenisz egyetemi – főiskolai bajnokság országos döntőjének.

Az asztalitenisz MEFOB ünnepélyes megnyitóval kezdődött miután világbajnokunk Klampár Tibor és a PTE PEAC Kalo-Méh utánpótlás válogatott játékosainak bemutatójátéka következett. A versenyszámok között megkülönböztettünk férfi-női csapat, páros és egyéni számokat, valamint volt összevont amatőr és egyéni is.

A mérkőzéseket végig a kiélezett küzdelem jellemezte, de nagyon örömteli hogy a sportszerűség legalább annyira jelen volt a versenyen.

Az asztalitenisz MEFOB-on kiemelt díszvendégként jelen volt Czizi Péter, országgyűlési képviselő, Klampár Tibor világbajnok asztaliteniszező, Dr. Ács Pongrác, a PTE PEAC elnöke, Hári József, a PTE OIG Sportiroda vezetője, Varga László a MOATSZ Dél-Dunántúli Régióvezetője.

 

Eredmények

 

Férfi csapat:

1. Pécsi Tudományegyetem I.

2. Szegedi Tudományegyetem

3. Pannon Egyetem Georgikon Kar
     Óbudai Egyetem

5-7. Eötvös Lóránd Tudományegyetem SEK

      Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola

      Pécsi Tudományegyetem II.

 

Női csapat:

1. Eötvös Lóránd Tudományegyetem SEK

2. Szegedi Tudományegyetem

3. Pécsi Tudományegyetem I.

    Pécsi Tudományegyetem II.

 

Férfi páros:

1. Bihercz Tamás – Bihercz Gábor (Pécsi Tudományegyetem)

2. Varga Csaba – Krajczár Dávid (Szegedi Tudományegyetem)

3. Nagy Emil – Kovács Renátó (Pannon Egyetem Georgikon Kar)

     Csárdi András – Jakus Tamás Eötvös Lóránd Tudományegyetem SEK

5-8. Csizmadia Máté – Nyőgér István (Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola)

        Kocsis Szürke Szabolcs – Trencsényi Márk (Széchenyi István Egyetem)

        Matúz András – Balogh András (Pécsi Tudományegyetem)

        Németh Bence - Trczka Márk (Óbudai Egyetem)

 

Női páros:

 1. Fuderer Dalma – Szalai Boglárka (Szegedi Tudományegyetem)

 2. Nagy Réka – Fekete Katalin (Eötvös Lóránd Tudományegyetem SEK)

 3.  Wilhelm Réka – Wilhelm Kata (Pécsi Tudományegyetem)

      Jeránt Judit – Ripp Adrienn (Pécsi Tudományegyetem)

 

Férfi egyéni:

1. Szita Márton (Corvinus Egyetem)

2. Varga Csaba (Szegedi Tudományegyetem)

3. Bihercz Tamás (Pécsi Tudományegyetem)

      Balogh András (Pécsi Tudományegyetem)

5-8.  Krajczár Dávid (Szegedi Tudományegyetem)

      Nagy Emil (Pannon Egyetem Georgikon Kar)

      Bihercz Gábor (Pécsi Tudományegyetem)

      Kovács Renátó (Pannon Egyetem Georgikon Kar)

9-12. Kocsis Szürke Szabolcs (Széchenyi István Egyetem)

     Németh Bence (Óbudai Egyetem)

     Matúz András  (Pécsi Tudományegyetem)

     Csárdi András (Óbudai Egyetem)

13-17. Trczka Márk (Óbudai Egyetem)

      Jakus Tamás (ELTE SEK)

      Varga László (Pécsi Tudományegyetem)

       Nyőgér István (Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola)

       Csizmadia Máté (Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola)

 

Női egyéni:

1. Fuderer Dalma (Szegedi Tudományegyetem)

2. Bálint Brigitta (Széchenyi István Egyetem)

3. Szalai Boglárka (Szegedi Tudományegyetem)

     Fekete Katalin (Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK)

5-6. Szín Regina (Szegedi Tudományegyetem)

     Nagy Réka (Eötvös Lóránd Tudományegyetem SEK)

7-10. Jeránt Judit (Pécsi Tudományegyetem)

         Wilhelm Kata (Pécsi Tudományegyetem)

         Wilhelm Réka (Pécsi Tudományegyetem

         Ripp Adrienn (Pécsi Tudományegyetem)

 

Összesített ponttáblázat:

  1. Szegedi Tudományegyetem 15 pont
  2. Pécsi Tudományegyetem 12 pont
  3. Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK 7 pont
  4. Corvinus Egyetem 3 pont
  5. Széchenyi István Egyetem 2 pont
  6. Pannon Egyetem Georgikon Kar 2 pont
  7. Óbudai Egyetem 1 pont

 

Amatőr egyéni:

1. Trczka Márk (Óbudai Egyetem)

2. Keller Gábor (Pannon Egyetem Georgikon Kar)

3. Trencsényi Márk (Széchenyi István Egyetem)

     Földes András (Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK)

 

 

Hírkategóriák

LEGUTÓBBI BEJEGYZÉSEK

KORÁBBI BEJEGYZÉSEK










Banner
Banner
Banner
Támogatóink