112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Strandröplabda MEFOB az EFOTT-on

Idén is az EFOTT ad otthont Velencén a Strandröplabda MEFOB-nak a Budapesti Corvinus Egyetem szervezésében a hétvégén, július 15-16-án.

Július 15-én szombaton a 9:00 ünnepélyes megnyitóval veszi kezdetét az idei Strandröplabda MEFOB. Az első mérkőzés 9:30-kor kezdődik és egészen 20:00-ig tartanak folyamatosan a meccsek . Vasárnap is egész nap folynak a mérkőzések, az eredményhirdetésre pedig 18:30-kor kerül sor.

 

A meccsek két pályán (egy férfi és egy női) kerülnek megrendezés a strand területén, a RISKA homokja mellett.

 

A pályabeosztás és a pontos meccs időpontok az esemény facebook oldalán követhető, ahol a meccseket online is közvetítik: https://goo.gl/fVCfWb

 

A férfiaknál az alábbi 10 egyetem színeiben indulnak a párosok:

Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE)

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)

ELTE Savaria Egyetem Központ Szombathely

Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE)

Eszterházy Károly Egyetem (EKE)

Kaposvári Egyetem (KE)

Óbudai Egyetem (OE)

Pécsi Tudományegyetem (PTE)

Széchenyi István Egyetem (SZE)

Testnevelési Egyetem (TE)

 

A nőknél pedig 10 egyetemet képviselve mérkőznek meg az idei bajnoki címért:

Állatorvostudományi Egyetem (ATE)

Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE)

Budapesti Metropolitan Egyetem (MET)

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)

Eszterházy Károly Egyetem (EKE)

Kaposvári Egyetem (KE)

Károli Gáspár Református Egyetem (KRE)

Pécsi Tudományegyetem (PTE)

Semmelweis Egyetem (SE)

Szent István Egyetem (SZIE)

 

Induló párosok:

 

Férfi:

Balla Róbert – Fodor Dániel (PTE)

Dóra Bence – Oroszlányi Simon (BGE)

Takács Mátyás – Kis Balázs (BME)

Kalmár Ákos – Bögöly Gábor (KE)

Falvay Balázs – Szántósi Bence (SZE)

Jezeri András – Pető Levente (BME)

Dobos Viktor – Balogh Péter (BME)

Bíró Balázs – Kővári Viktor (EKE)

Bán Balázs – Szalai Tamás (BME)

Groszmann Ádám – Zsubori Barnabás (TE)

Posztós Bendegúz – Tamasi Ákos (TE)

Nagy Csaba – Kajtár Szilárd (BME)

Szabó Szilárd – Tamás László (PTE)

Tüske Bence – Hevér Zsolt (BGE)

Balázs Bence – Sow Ábrahám (BCE)

Molnár István – Tigyi Norbert (OE)

Pordán Áron – Szabó Gábor (PTE)

 

Nők:

Németh Zsófia – Magyar Liza (PTE)

Bálint Klaudia – Balogh Noémi (PTE)

Horváth Alexandra – Rák Rebeka (KE)

Pour Zsuzsanna – Cseh Orsolya (SE)

Németh Judit – Horváth Kaludia (BME)

Ostorházi Noémi – Vajda Lilla (MET)

Muhi Laura – Gedeon Sarolta (KRE)

Marczin Daniella – Zolnai Vanda (BCE)

Győrbíró Kamilla – Schrauff Júlia (PTE)

Katona Janka – Dénesi Dalma (BME)

Földi Vivien – Szerényi Gréta (BGE)

Lados Szilvia – Kovács Adél (BME)

Páli Petra – Nagy Mariann (KRE)

Kókai Petra – Skita Bianka (PTE)

 

Mindenkinek eredményes versenyzést kívánunk!

Hajrá egyetemisták! 

 

Hírkategóriák

LEGUTÓBBI BEJEGYZÉSEK

KORÁBBI BEJEGYZÉSEK










Banner
Banner
Banner
Támogatóink