
Az EFOTT az ország legnagyobb hallgatói bulija '76 óta, valamint a nyár kiemelt eseménye a fesztiválozó fiatalok körében, amely évről-évre rekord látogatószámot produkál, így 2013-ban elérte a 88.000 főt!
A fesztivál ideje alatt a sportok szerelmeseinek sem kell hiányt szenvedniük, a SportPont Programok egész idő alatt számtalan sportolási lehetőségeket kínálnak a fesztiválozóknak.
A mozgásra és izgalmakra vágyók belevethetik magukat a bootcamp, gold sprint, slackline vagy a hard body hang rejtelmeibe. A komolyabb tradíciókkal rendelkező sportágak kedvelői a műfüves foci-, az aszfaltos kosár-, vagy a röplaba pályán üthetik el idejüket.
A további kihívásokat keresők pedig izgalmakra lelhetnek a vízi fociban. Természetesen azok sem csalatkoznak majd, akik csak hűsölni szeretnének egy kicsit, hiszen mindenki szabadon csobbanhat SportPont medencéjében.
A sportolási lehetőségek részletes felsorolása alább megtalálható.
2014-ben, 30 év után visszatér az EFOTT Miskolctapolcára július 15-20 között.
Nézz be hozzánk!
{avsplayer videoid=50}
Forrás: YouTube
Friss információk folyamatosan: