112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Ismét tarolt a BME a Tájékozódási Futó MEFOB-on

Tizenegy intézmény több mint félszáz hallgatója indult az idei Tájékozódási Futó Bajnoki címért. A 11 egyetemi csapatból ismét a BME nyakában csilloghatott az arany a 2018-as Tájékozódási Futó MEFOB-on.

Az alábbi egyetemek több csapattal is indultak az idei Tájékozódási Futó MEFOB-on (a pontbegyűjtő csapatbajnokság versenyszámban), melynek Károlytáró környéki erdős terület adott otthont:

- Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

- Testnevelési Egyetem

- Eötvös Loránd Tudományegyetem

- Semmelweis Egyetem

- Óbudai Egyetem

- Pécsi Tudományegyetem

- Szent István Egyetem

- Debreceni Egyetem

- Pannon Egyetem

- Eszterházy Károly Egyetem

 - Budapesti Gazdasági Egyetem

- Károli Gáspár Református Egyetem

Waldorf Pedagógiai Intézet

Végeredmények - csapat:

Férfiak:

1. helyezés:

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 82:50-es idővel

(Porgányi Márk, Divin Péter, Zacher Márton)

2. helyezés:

Testnevelési Egyetem 82:51-es idővel

(Bakó Áron, Molnár Zoltán, Magyar Tamás)

3. helyezés:

Eötvös Loránd Tudományegyetem 97:10-es idővel

(Gurály Attila, Stork Mihály, Györgyi Péter)

Nők:

1. helyezés:

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 65:34-es idővel

(Weiler Virág, Mantuano Eszter, Goldmann Dóra)

2. helyezés:

Testnevelési Egyetem 84:24-es idővel

(Sárközy Zsófia, Dénes Réka, Szűcs Virág)

3. helyezés:

Semmelweis Egyetem 94:49-el

(Goldmann Júlia, Horváth Hanga, Szabó Luca)

Teljes csapat eredménylista

Végeredmények - egyéni:

Férfiak:

Kategória: F21A

1. helyezés: 

Bakó Áron (TE) - 84:55

2. helyezés:

Miavecz Balázs (BME) - 100:06

3. helyezés: 

Divin Péter (BME) - 100:10

Kategória: F21BR

1. helyezés: 

Györgyi Péter (ELTE) - 47:20

2. helyezés:

Rebák Csaba (ELTE) - 60:26

3. helyezés: 

Hanyicska Martin (DE) - 62:43

Nők:

Kategória: N21A

1. helyezés: 

Sárközy Zsófia (TE) - 61:40

2. helyezés:

Weiler Virág (BME) - 63:06

3. helyezés: 

Szuromi Luca (Waldorf Pedagógiai Intézet) - 71:32

Kategória: N21BR

1. helyezés: 

Hanyicska Zsaklin (DE) - 49:56

2. helyezés:

Gillich Dóra (KGRE) - 59:52

3. helyezés: 

Sramkó Réka (BGE) - 77:26

Teljes egyéni eredménylista

Hírkategóriák

LEGUTÓBBI BEJEGYZÉSEK

KORÁBBI BEJEGYZÉSEK










Banner
Banner
Banner
Támogatóink