110 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Fodor Bálint ismét elemében volt a Futsal EEB második napján

A Futsal EEB második napján sajnos ismét kikapott a BME csapata. A grúzok 5:2-re nyerték a mérkőzést. Így a csoportban egyenlőre az utolsó helyen állnak a Műegyetemisták.

Az első félidő igen pörgősre sikeredett. Már a második percen a grúzoktól kaptunk egy gólt, de a válaszra egyáltalán nem kellett sokáig várni, mivel Fodor a harmadik percben kiegyenlített. Sajnos a tizenkettedik percben ismét a grúz Kurtanidze talált bele a magyar kapuba, így a félidő végeredménye 2:1 lett a grúzok javára.

A második félidőben Kurtanidze sajnos nem kímélte a magyar kaput, így a mérkőzés 22. és a 36. percében is biztos lábbal talált a hálóba, melyen még Oláh Dani jól irányzott gólja sem tudott enyhíteni. A 2:5-ös végeredményt Tevzadze a 39. percben állította be, így sajnos a BME csapata a mai napot is vereséggel zárta.

A következő mérkőzés holnap 15:00 lesz a házigazda törökök ellen. Nem lesz könnyű mérkőzés, de MINDENT BELE FIÚK! HAJRÁ BME! HAJRÁ MAGYAROK!