112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

EFOTT – július 12-17. között, csak szabadon…

40 év szüntelen vándorlás után idén újra Velencén ver óriástábort az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT)

Egy évre abbahagyja a vándorlást, és 2016. július 12-17. között ismét Velencét veszi birtokba az EFOTT.  Nem ez lesz azonban az egyetlen duplázás a fesztivál szervezésében: a házigazda szerepét ezúttal két egyetem – Debreceni Egyetem és a Testnevelési Egyetem - megosztva látja el. A látogatók kényelmének fokozására a szervezők Velence várossal összefogva területet is fejlesztettek. A megduplázott területen szerveződő fesztivál idén is kitart az egyetemistabarát árak mellett, úgy a belépő, mint a helyszíni fogyasztás tekintetében.

14 méteres torony, habparti, piatőzsde, karrierindítás, megannyi sport és turisztikai program – a felsoroltak mindegyikével találkozhat az, aki július 12-17. között kilátogat a Velencei-tó partjára, az egyetemisták legnagyobb nyári bulijára. A zenei programok mellett az EFOTT fesztiválozói idén számos igazán izgalmas élményprogramot próbálhatnak ki.

 

"Úgy szervezzük, hogy az EFOTT felérjen akár egy nyaralással is! Napközben a strandolás és a vízisportok mellett több tucatnyi aktivitást lehet kipróbálni, aztán délután becsatlakoznak a különböző kultúrprogramok, este pedig több zenei helyszínen egymásnak adják át a közönségkedvenc zenekarok a stafétabotot" – mondja Maszlavér Gábor fesztiváligazgató.

 

TURISZTIKAI TALÁLKOZÓ

A hagyományokhoz és a fesztivál nevéhez híven egyre inkább szerephez jutnak a turisztikai programok. A borkedvelők lovaskocsis pincelátogatáson vehetnek részt, a koncertet kiheverni vágyók egy közeli termálfürdőben ejtőzhetnek, a történelemkedvelők pedig a pákozdi csata helyszínére is ellátogathatnak.

 

A LEGSPORTOSABB FESZTIVÁL

A sportok szerelemesei sem fognak idén csalódni: az egyetemi strandkézilabda és strandröplabda bajnokságok mellett lesznek vízilabda mérkőzések, sárkányhajó verseny, teqball, vízifoci és buborékfoci, de a legelszántabbak a Tó körbetekerés és -futás alkalmával is bizonyíthatnak. Az igazi macsókat pedig Erősember verseny és street workout várja.

Az EFOTT három Magyar Egyetemi - Főiskolai Országos Bajnokságnak (MEFOB) is helyet ad:

 

EFOTT 2016 SPORTPROGRAMOK

0. nap – kedd - július 12.

 

1. nap - szerda - július 13.

  • BioTech Tó körbetekerés 
  • BioTech Tó körbefutás 
  • MEFOB - Strandkézilabda 
  • EFOTT Strandvizilabda bemutatók & vetélkedők 
  • BeStrong Streetworkout bemutatók

 

2. nap – csütörtök - július 14.

  • BioTech Erősember verseny 
  • BeStrong Országos Rendészeti Bajnokság
  • MEFOB - Strandröplabda 
  • EFOTT Strandvizilabda bajnokság 1. nap
  • BiotTech Testépítő bemutató

 

3. nap – péntek - július 15.

  • Kajak-Kenu Szövetség Sárkányhajó toborzás és gyakorló nap 
  • BeStrong Streetworkout bemutatók
  • EFOTT Strandvizilabda bajnokság 2. nap 
  • MEFOB – Strandröplabda
  • EFOTT 3x3-as kosárlabda bajnokság 

 

4. nap – szombat - július 16.

  • Kajak-Kenu Szövetség Sárkányhajó bajnokság
  • MEFOB - 7-es Rögbi
  • BeStrong Streetworkout bajnokság
  • EFOTT Strandvizilabda gála mérkőzés
  • EFOTT Beerpong
  • EFOTT Strandkézilabda bajnokság
  • MRSZ Országos Meghívásos Stradröplabda bajnokság

 

További sportprogramok:

  • Bomba! Wakeboard
  • DigiSport Teqball Aréna
  • Rauch víziröplabda
  • Advil napindító aerobik és jóga
  • SPP pontgyűjtés és promóció
  • 3x3-as kosár
  • Buborékfoci
  • Vízifoci
  • MPB Paralimpia falu
  • Magyar Jégkoron Szövetség
  • Future Board Hungary
  • Slackline
  • BeOffline
  • Beszélgetés Olimpikonjainkkal
  • Eredményhirdetések
  • Cheerleader bemutatók
  • Szegedi vívóklub

 

EFOTT 2016 TOVÁBBI PROGRAMOK

 

PEPSI Nagyszínpad

 

1. nap - szerda 

17:00 Dj Juhász Laci 

18:00 Pannónia Allstars Ska Orchestra 

19:30 30Y 

21:00 Kowalsky meg a Vega

23:00 Paddy & the Rats

 

2. nap – csütörtök

17:00 Gomes

18:00 Margaret Island

19:30 Intim Torna Illegál 

21:00 Tankcsapda 

23:00 Brains 

 

3. nap - péntek 

17:00  Endy 

18:00  Mary PopKids 

19:30  Majka & Curtis live 

21:00 Rudimental live (GB) 

23:00 Wellhello 

 

4. nap – szombat

17:00 Lennard

18:00 Ivan & the Parazol

19:30 Kiscsillag

21:00 Vad Fruttik

23:00 Halott Pénz

 

Rauch Koncert Aréna

 

1. nap - szerda 

15:00 Dumaszínház - JANKLOVICS PÉTER

16:00 Headbengs 

17:15 Esti Kornél

18:30 Kaukázus 

20:00 Bëlga 

21:30 Szabó Balázs Bandája 

23:00 ROAD 

00:30 Alvin és a Mókusok

02:00 Tesco Disco

03:30 Kovary 

 

2. nap - csütörtök 

15:00 Dumaszínház - KISS ÁDÁM 

16:00 Odett 

17:15 Horváth Tamás & Raul 

18:30 Blahalouisiana 

20:00 Fish! 

21:30 Irie Maffia

23:00 Supernem 

00:30 Bohemian Betyars

02:00 JumoDaddy

03:30 Wondawulf

 

3. nap - péntek 

15:00 Dumaszínház - DOMBÓVÁRI ISTVÁN

16:00 BABEL 

17:15 Bagossy Brothers

18:30 USEME

20:00 Magashegyi Underground

21:30 Anna & the Barbies 

23:00 Péterfy Bori & The Love Band

00:30 Ocho Macho 

02:00 Zomboy (GB) 

03:30 Palotai (03:00)

 

4. nap – szombat

15:00 Dumaszínház - SZOBÁCSI GERGŐ

16:00 Noctis

17:15 Fran Palermo

18:30 Ganxsta Zolee és a Kartel

20:00 The Biebers

21:30 Kelemen Kabátban

23:00 Soerii & Poolek

00:30 Cloud 9+

02:00 Pendulum Dj set & Verse (AUS)

03:30 Ludmilla

 

Fütyülős-HÖOK Party Aréna

 

1. nap - szerda 

20:00 Headcrackerz 

21:30 Mätti 

23:00 Endy 

00:30 Katapult

02:00 Edo Denova 

03:30 Twins 

 

2. nap - csütörtök 

20:00 Halfshark 

21:30 ChrissM 

23:00 Rusty 

00:30 Dj Julia Carpenter 

02:00 Firebeatz (NED) 

03:30 Drop the Cheese 

 

3. nap - péntek 

20:00 LYNX 

21:30 Basics 

23:00 Peter Jabin 

00:30 Andro 

02:00 Headhunterz (NED) 

03:30 Pixa 

 

4. nap – szombat

20:00 Dani A Dienes

21:30  Joer Junior

23:00 Vicktor Smith

00:30 Metzker Viktória

02:00 Borgeous (USA)

03:30  Lennard

 

Bomba! Hip-Hop Stage

 

1. nap - szerda 

18:00 Dj Gozth 

20:30 Tkyd 

21:30 Dj Gozth 

22:30 Hösök 

00:00 Dj Gozth 

 

2. nap – csütörtök

18:00 Endy 

20:30 Siska Finuccsi

21:30 Endy 

22:30 Animal Cannibals

00:00 Endy 

 

3. nap – péntek

18:00 Vinyl Warriors (DJ Dugó + Q-Cee) 

20:30 Barbárfivérek 

21:30 Vinyl Warriors (DJ Dugó + Q-Cee) 

22:30 Sub Bass Monster

00:00 Vinyl Warriors (DJ Dugó + Q-Cee) 

 

4. nap – szombat

18:00 Dj Jam-i (19:00-19:30 NB)

20:30 Mikee Mykanic

21:30 Dj Jam-i

22:30  Deniz

00:00 Dj Jam-i

 

Metropol Muzsika Szigete

 

1. nap - szerda 

19:00 Mihó Attila és Bandája 

20:15 "Nótakaraoke" cigányzenekarral, házigazda - Erdélyi Claudia

21:30 Mihó Attila és Bandája 

22:45 "Nótakaraoke" cigányzenekarral, házigazda - Erdélyi Claudia 

00:30 Mihó Attila és Bandája 

 

2. nap - csütörtök 

19:00 Mihó Attila és Bandája 

20:15 "Nótakaraoke" cigányzenekarral, házigazda - Erdélyi Claudia 

21:30 Mihó Attila és Bandája 

22:45 "Nótakaraoke" cigányzenekarral, házigazda - Erdélyi Claudia 

00:30 Mihó Attila és Bandája 

 

3. nap – péntek

19:00 Szigony Zenekar 

20:15 Moldvai Tánctanítás 

21:30 Folksz (21:40) 

22:45  Moldvai táncház (23:15) 

 

4. nap – szombat

19:00 Folkembassy

20:15 Táncház

21:30 Buda Folk Band (22:00)

22:45 Táncház (23:30)

 

Forrás, bővebb információ: EFOTT

Hírkategóriák

LEGUTÓBBI BEJEGYZÉSEK

KORÁBBI BEJEGYZÉSEK










Banner
Banner
Banner
Támogatóink