112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagja

Asztalitenisz MEFOBon a Szegedi Tudományegyetem végzett az összesített ponttábla első helyén

Az április 5-6-án rendezett Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Asztalitenisz Bajnoki Döntő és az Amatőr Asztalitenisz Bajnokságon az összesített pontversenyben az SZTE nyert a PTE és az ELTE előtt. 

Asztalitenisz MEFOB eredmények 

 

Férfi csapat:

1. Pécsi Tudományegyetem I.

2. Szegedi Tudományegyetem

3. Pannon Egyetem Georgikon Kar
     Óbudai Egyetem

5-7.  Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK
          Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola
          Pécsi Tudományegyetem II.

 

Női csapat:

1. Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK

2. Szegedi Tudományegyetem

3. Pécsi Tudományegyetem I.
     Pécsi Tudományegyetem II.

 

Férfi páros:

1. Bihercz Tamás – Bihercz Gábor (Pécsi Tudományegyetem)

2. Varga Csaba – Krajczár Dávid (Szegedi Tudományegyetem)

3. Nagy Emil – Kovács Renátó (Pannon Egyetem Georgikon Kar)

     Csárdi András – Jakus Tamás Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK

5-8. Csizmadia Máté – Nyőgér István (Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola)

           Kocsis Szürke Szabolcs – Trencsényi Márk (Széchenyi István Egyetem)

           Matúz András – Balogh András (Pécsi Tudományegyetem)

           Németh Bence - Trczka Márk (Óbudai Egyetem)

 

 

Női páros:

1. Fuderer Dalma – Szalai Boglárka (Szegedi Tudományegyetem)

2. Nagy Réka – Fekete Katalin (Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK)

3. Wilhelm Réka – Wilhelm Kata (Pécsi Tudományegyetem)

    Jeránt Judit – Ripp Adrienn (Pécsi Tudományegyetem)

  

Férfi egyéni:

1. Szita Márton (Corvinus Egyetem)

2. Varga Csaba (Szegedi Tudományegyetem)

3. Bihercz Tamás (Pécsi Tudományegyetem)

     Balogh András (Pécsi Tudományegyetem)

5-8. Krajczár Dávid (Szegedi Tudományegyetem)

          Nagy Emil (Pannon Egyetem Georgikon Kar)

          Bihercz Gábor (Pécsi Tudományegyetem)

          Kovács Renátó (Pannon Egyetem Georgikon Kar)

9-12. Kocsis Szürke Szabolcs (Széchenyi István Egyetem)

            Németh Bence (Óbudai Egyetem)

            Matúz András – Balogh András (Pécsi Tudományegyetem)

             Csárdi András (Óbudai Egyetem)

13-17. Trczka Márk (Óbudai Egyetem)

             Jakus Tamás (ELTE SEK)

              Varga László (Pécsi Tudományegyetem)

              Nyőgér István (Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola)

             Csizmadia Máté (Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola)

 

Női egyéni:

1. Fuderer Dalma (Szegedi Tudományegyetem)

2. Bálint Brigitta (Széchenyi István Egyetem)

3. Szalai Boglárka (Szegedi Tudományegyetem)

     Fekete Katalin (Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK)

 5-6. Szín Regina (Szegedi Tudományegyetem)

           Nagy Réka (Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK)

7-10. Jeránt Judit (Pécsi Tudományegyetem)

           Wilhelm Kata (Pécsi Tudományegyetem)

           Wilhelm Réka (Pécsi Tudományegyetem

           Ripp Adrienn (Pécsi Tudományegyetem)

        

 

Összesített ponttáblázat:

 

Egyetem

Arany (3p.)

Ezüst (2p.)

Bronz (1p.)

Összpontszám:

Szegedi Tudományegyetem

2

4

1

15

Pécsi Tudományegyetem

2

6

12

Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK

 1

1

2

7

Corvinus Egyetem

1

-

-

3

Széchenyi István Egyetem

 -

1

-

2

Pannon Egyetem Georgikon Kar

-

-

2

2

Óbudai Egyetem

-

-

1

1

 

 

  1. Szegedi Tudományegyetem
  2. Pécsi Tudományegyetem
  3. Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK

 

 

Amatőr egyéni:

  1. Trczka Márk (Óbudai Egyetem)
  2. Keller Gábor (Pannon Egyetem Georgikon Kar)
  3. Trencsényi Márk (Széchenyi István Egyetem)
    Földes András (Eötvös Loránd Tudományegyetem SEK)

 

 

Hírkategóriák

LEGUTÓBBI BEJEGYZÉSEK

KORÁBBI BEJEGYZÉSEK










Banner
Banner
Banner
Támogatóink